• Olur Böyle Boktan Şeyler% 31indirim
    Olur Böyle Boktan Şeyler
    Olur Böyle Boktan Şeyler

Olur Böyle Boktan Şeyler

  • 20,00 TL13,80 TL

    hopi kampanyası
    0,69 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 iş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“Hey Tanrım!


Bir dahaki sefere ben çaldırsam sen beni arar mısın?”


Hayatınızın en berbat günlerini yaşıyorsunuz. Tam olarak dibe vurmuş durumdasınız. Sonra aniden karşınıza bir telefon numarası çıkıyor. Arıyorsunuz. Telefonun diğer ucunda hiç tanımadığınız bir ses: Tanrı'nın sesi.


Muhtemelen bunun bir şaka olduğunu düşünüyorsunuz. Ya da belki de delirdiğinizi. Fakat bu ne bir şaka ne de siz keçileri kaçırdınız. Sahi, o numarayı yeniden aramaya cesaret edebilir miydiniz?


“Konuşmamız gerek Tanrım. Aslında bunu çok daha önce yapmamız gerekirdi ama beni ciddiye almadığının farkındayım. Oradan nasıl göründüğü hakkında en ufak bir fikrim yok ama bilmeni isterim ki buradan bakıldığında işler pek de yolunda gitmiyor. Yani dünyayı diyorum. Farkında mısın bilmiyorum ama boka batmış durumdayız. Hey, sana söylüyorum, beni duyuyor musun? Ah hadi ama… Kontör tam da bitecek zamanı buldu. Hey Tanrım, bir dahaki sefere ben çaldırsam sen beni arar mısın?”


“İnanılmaz yaratıcı… Springfield adeta şöyle diyor: Emniyet kemerlerinizi bağlayın ve uçuşa hazır olun.”


-Kirkus Reviews


“Büyüleyici, etkili, komik; bu kitap, en ilginç hikâyelerin hiç ama hiç beklenmedik yerlerden gelebileceğinin bir kanıtı.”


-Booklist


Yorum Sayısı: 2

Bu kitap hakkında cidden merak ettiğim konular var kapağı ve başlığı çok ilgi çekici içeriğini bilmiyorum fakat başarılı duruyor umarım yanıltmaz..

Ş
Şura Eren  -   14.08.2016

Konunun başladığı yer ve ilerleyiş nasıl derler beklediğiniz gibi değil ve bizlere sağlam mesajlar veren mevzular var. Son olarak kitabın sonunun bağlandığı yer süperdi.

G
Gül Özdemir  -   07.02.2016