On Gece - Kadir Gecesi ve Paralel Evren

On Gece - Kadir Gecesi ve Paralel Evren

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Kur'an Nedir?

Kur'an'ın Mushaf olmadığını sezinleyebilenler onun ne olduğunu tam çözemedikleri için söylemlerini yayamıyorlar.

Hz. Muhammed ashabına, Kur'an'ı bir gecede sekiz hatim edin! Diyor. Gelen ilk vahiylerde dahi "Sana Kur'an'ı verdik" ve "O Kur'an Kadir gecesinde indirilmiştir" (Kadir Gecesi de Ramazan ayı içinde değil) diyerek olmuş bitmiş bir olayı haber veren ifadeler, Peygamberin vefatından sonra derlenecek bir kitap hakkında kullanıla bilinir miydi? Kur'an, bildiğimiz Mushaf olsaydı eğer Peygamber onu yazmakta/yazdırmakta kayıtsız kalır mıydı hiç?

"Sizin en hayırlınız Kur'an'ı öğrenen ve öğretendir" önermesinin ise Arapça okuryazarlık kurslarını işaret etmediğini hepimiz fark edebiliyoruz.

Huruf-u Mukattaalar şablon olarak kullanıldığında Kur'an kitabının birçok ayeti sır olmaktan çıkıveriyor. Muhkem ayetlerin sayısı, ins, cinn, adem, cennet, iki doğu, On Gece, üç çift bir tek, döndürümlerle dolu Gök'lerin durumu, Yerin yedi katı, benliğimizin şu an cennette olan diğer yarısı ve en önemlisi ise Kur'an'ın ne olduğu anlaşılır hal alıveriyor.

Gayrı Müslim bilim adamları Kur'an kitabını mı okuyorlar ne? Paralel evrenden, oradaki ikizimizden, fotonların ağırlık sahibi olduklarından başka türlü nasıl haberdar olabilirler?

Şimdi her şey yeniden başlıyor.
(Tanıtım Bülteninden)


4 Büyük Sır

4 Büyük Sır

Yavuz Özmen

5,28 TL
Atomların Dini

Atomların Dini

Yavuz Özmen

16,5 TL
Kurantum Fizik

Kurantum Fizik

Yavuz Özmen

7,92 TL
Diğer Olasılıklar

Diğer Olasılıklar

Yavuz Özmen

9,1 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.