Önce Güvenlik
% 18indirim

Önce Güvenlik

  • 12,00 TL9,84 TL

    hopi kampanyası
    0,49 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 iş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Uluslar arası firmalara uğradığımda, büyük ölçekli şantiyelerini gezdiğimde, hep imrendim; bir ahenk, uyum ve düzen ve bu düzenin getirdiği verimlilik. Bütün bu firmaların, şantiyelerin fabrikaların Kore den Amerika'ya, Almanya'dan İtalya'ya sahip olduğu ortak kültür SAFETY FIRST kültürü.
Bu kültür verimlilik, kalite ve küçümsenmeyecek bir iş kolunu beslemekte. Kazalar önlendiği için zaman kaybı önlenmekte, kurallara uyulduğu için iş bir defada ve kaliteli yapılmakta hepsin den önemlisi insan güvenliği en önde tutularak manevi kayıplarda en aza indirilmekte.
Yakın bir geçmişe kadar ülkemizde önemsenmeyen ancak son yıllarda Hükümetin hazırladığı yasa ve yönetmeliklerle adeta çalışma alanlarına çağ atlatan İSG çalışmaları, görünen ve görünmeyen birçok kazançları beraberinde getirmiştir.
Tüm emeği geçenleri kutluyorum, bende uluslar arası projelerde edindiğim deneyimlerimi buradan paylaşarak, genç İSG uzmanı arkadaşlarıma, Proje müdürlerine ve işverenlere küçük bir katkıda bulunabilirsem bundan mutluluk duyarım.
(Tanıtım Bülteninden)


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.