One Piece 19. Cilt: İsyan Dalgası
% 15indirim

One Piece 19. Cilt: İsyan Dalgası

  • 14,00 TL11,90 TL

    hopi kampanyası
    0,60 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

24 Aralık 1997 yılında ilk cildi Japonya’da yayınlanan “One Piece” Japonya tarihinin gelmiş geçmiş en çok satan kitabı olma rekorunu elinde tutuyor. Kasım 2011’de 64. Cildi yayınlanan serinin Japonya’da toplamda 250 milyondan fazla sattığı bilinmekte. Serinin 61. Cildi ise tek kitap bazında 3.8 milyon adet satarak Japonya’nın en çok satan kitabı ünvanını taşımakta. Onu 60. Cilt (3.4 milyon), 59. Cilt (3.2 milyon), 57. Cilt (3 milyon) ve Harry Potter Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2.9 milyon) takip etmektedir. Dünya
çapında da en çok okunan manga’lardan biri olan “One Piece” temel olarak Monkey D. Luffy adlı 17 yaşında, doğa üstü bir meyveyi yedikten sonra elastik özellikler kazanan bir gencin korsanlar kralı olma çabasını anlatır.


Vaktinde Türk televizyonlarında da yayınlanan animesi de Türk seyircisi tarafından da bilinmektedir.


"İsyancı birliğiyle Kraliyet Ordusu, Baroque Works'ün kışkırtmasıyla çarpışmanın eşiğine gelmiştir. İsyanı durdurabilmek için bir an önce Bay 0'ın bulunduğu Rainbase'e ulaşmaya çalışan Luffy ve tayfası tuzağa düşüp yakalanırlar. Tek parçalık gizli hazine One Piece hakkında bir okyanus macerası."


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.