Örneklerle Eğtiim Öğretim Planlama Rehberi

Örneklerle Eğtiim Öğretim Planlama Rehberi

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Kaybedilen bir serveti tekrar kazanmak, yıkılan bir binayı yeniden inşa etmek ve günümüzün teknolojik imkânlarını kullanarak çeyrek ya da yarım yüzyıl sonraki gelişmeleri kestirmek artık zor değildir. Fakat, niteliksiz öğretmen yetiştirme hatasını işledikten sonra bunun bir sonucu olarak, zayıf yetişen nesilleri tekrar plânlı bir eğitimden geçirmek ve kaybedilen zamanı geri getirmek imkânsızdır.

Eğitim öğretim ve yönetim konularında tecrübeli yönetici ve öğretmenlerimiz ile eğitim bilimcilerimizin görevi; bilgi, tecrübe ve birikimlerini genç öğretmen arkadaşlarımızın yararına sunmaktır. Öteden beri, eğitim öğretim ve yönetimin plânlı olması gereğine inanılmış, plân adeta eğitim ve yönetim faaliyetlerinin bir pusulası olmuştur.

Esasen nesillerin mimarı olan öğretmenler, plânlı iş yapma sanatını toplumda en iyi bilen ve uygulayan kişiler olmak durumundadırlar.

Çünkü etkili bir eğitim öğretim ve yönetim faaliyeti ancak çok iyi bir plânlamayla mümkün olabilmektedir. Bu eserin tüm meslektaşlarımın, eğitim öğretim ve yönetim faaliyetlerine yardımcı olması dileklerimle.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.