Orta Yaş ve Yaşlılıkta Sık Görülen Hastalıklar - Korunmak İçin Öneriler
% 15indirim

Orta Yaş ve Yaşlılıkta Sık Görülen Hastalıklar - Korunmak İçin Öneriler

  • 15,00 TL12,75 TL

    hopi kampanyası
    0,64 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Orta yaş, insan yaşamında çok önemli bir geçiş dönemidir. İnsanlar bu dönemde, artık yaşlanmaya başladıklarının farkına varırlar. Çünkü vücut gelişimi artık geriye doğru saymaya başlamıştır. Hayatta gençlik yıllarındaki önceliklerin yerini başka öncelikler almış, artık başka sorunlar insanların hayatına girmiştir. Aslında bu dönemde hayatın her döneminin ne kadar önemli olduğu, ancak daha önce değer verilen bazı şeylerin ise ne kadar boş ve anlamsız olduğu kişiler tarafından anlaşılmaya başlanmıştır. Bu dönemde kişiler kendi sağlığına zarar verecek veya vermeyecek neler varsa onları öğrenirler, bunları hayatlarında yaşamaya başlarlar.


Yaşlanma devam ettikçe artık daha önce sana bağımlı halde yaşayan insanlara sen bağımlı oluyorsun. Artık baş dönmesi, şişmanlık, yüksek tansiyon, şeker hastalığı, menopoz, andropoz, prostat, kalp-damar hastalıkları, kanser, halsizlik, kabızlık vb. hastalıkları yaşamaya başlıyorsun. Bunlar senin önceliğin oluyor ve bunları öğrenmek istiyorsun.


İşte bu kitap, bu tür hastalıkların halk diliyle anlatımının yapıldığı, herkesin, her kesimin okuyunca anlayabileceği, faydalanabileceği bir kitap olarak yazılmıştır.


Faydalı olması dileğiyle…


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.