Orthopaedic Surgery Review : Sorular ve Cevaplar

Orthopaedic Surgery Review : Sorular ve Cevaplar

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Ortopedik cerrahinin ana konularını bu mükemmel kitap ile gözden geçirerek sınavlara hazırlanın


Bu kitap ortopedik cerrahinin ana konularını çalışmak ve tekrarlamak için değerli bir kaynaktır. Soru-cevap düzeninde hazırlanmıştır. Bu kitap ile okuyucuların cerrahi anatomi, biyomekanik, tanı prensipleri, seyrek ve sık görülen patolojilerin tedavisi konularında bilgileri sınanmaktadır. Her bölümde farklı bir anatomik bölgede ilgilendiğiniz konuları hızla gözden geçirmeniz mümkündür. Aynı zamanda kitapta temel bilimler, onkolojik cerrahi, pediatrik cerrahi ve rehabilitasyon konularında ek bölümler vardır.


Özellikler:  • 5276 soru ve cevap ile ana kavramlar geniş kapsamlı olarak ele alınmıştır.

  • Soruların solda cevapların sağda yer aldığı iki kolon düzeni ile hızlı gözden geçirme sağlanmıştır.

  • Son bölümde "Seçilen konuların hızlı gözden geçirilmesi" başlığı ile sıklıkla sorulan özellikli detaylar vurgulanmıştır.


Uzmanlık öğrencileri, ortopedik cerrahlar ve tıp öğrencileri için tasarlanmış olan bu kitap ortopedi sınavlarına çalışmak ve cerrahi girişim öncesi bilgileri tazelemek için ideal bir yardımcıdır.


Mark J Sokolowski MD, Ortopedik Omurga Cerrahıdır. Trinnity Orthopaedics SC Oak Park Illlinois


Ödül sahibi uluslararası medikal ve bilimsel yayınevi, Thieme en yüksek standartta kalite ve en gelişmiş içerik ve sunuma olan bağlılığını tüm ürünlerinde kanıtlamıştır. Thieme'nin mavi ve gümüş kapakları yayıncılıkta mükemmellik ile eşanlamlı haline gelmiştir.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.