Ortopedik Cerrahi Atlası

Ortopedik Cerrahi Atlası

Görsel Ortamlı Referans
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bu yenilikçi renkli atlas ve DVD paketi günlük pratikte uyguladığımız ortopedik cerrahi girişimleri adım adım anlatmaktadır.


İnteraktif video ile gerçek ameliyat fotoğraflarının birleştirilmesi sizleri deneyimli ortopedik cerrahların ameliyathanelerine götürecek, cerrahi girişimler sırasında kılavuzluk edecek, işlemlerin neden ve nasıl yapıldığı sorusunu cevaplıyacaktır.


 Renkli fotoğraflar ve DVD’de video görüntüleri-Cerrahi tekniğinizi geliştirmenizin en iyi yöntemidir!  • İnteraktif DVD ile 37 ortopedik cerrahi girişimin deneyimli ortopedik cerrahlar tarafından uygulanışını izleyebilirsiniz. Tekniklerin önemli detayları ayrıca fotoğraflar ile vurgulanmıştır.

  • Güçlü atlas çok sayıda fotoğraf ve detaylı cerrahi çizimler ile sık uygulanan ortopedik cerrahi girişimlerin tüm detaylarını izlemenizi ve öğrenmenizi sağlar.
    Deneyimli cerrahlar anatomi, endikasyon, sınıflama, ekipman, cerrahi yaklaşımlar, teknikler ve her girişimin dikkat edilecek yönleri ve güçlükleri konularında kendi deneyimlerinden yararlanmanıza olanak sağlar.

  • Geniş konu yelpazesi erişkin eklem rekonstrüksiyonu, omuz ve dirsek cerrahisi, spor yaralanmaları, el cerrahisi, spinal girişimler, ayak ve ayak bileği cerrahisi, pediatri ve travmayı kapsayan geniş konu yelpazesine bu atlasta yer verilmiştir.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.