Otelciler İçin 100 İpucu

Otelciler İçin 100 İpucu

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Yazarı Peter Venison’un çok satanlar listesine girmeyi başaran ve alanında bir başvuru kaynağına dönüşen “Otelciler İçin 100 İpucu” adlı araştırma kitabında; otelin kurulacağı yerin seçiminden iklim koşullarının öne çıkaracağı olası sorunlara, bir otel odasının nasıl düzenleneceğinden her kademe için çalışacak kişilerin seçimine kadar hemen hemen otelcilik konusunda her soruya yanıt veren harikulade bilgiler yer alıyor.

Pratik ipuçlarının akıcı bir üslupla aktarıldığı orijinal eserde her aşamanın ayrıntılı olarak sunulması başarılırken, otelcilik sektöründen gelen bir profesyonelin -Umut Germeyan- çevirisiyle de kitap ülkemizde yararlı bir kaynak niteliğiyle yerini alıyor.

“Otelciler İçin 100 İpucu”, otel yatırımcısından otelcilik okulu öğrencilerine, akademisyenlerden sektördeki tüm profesyonellere kadar herkes için önce doyurucu bilgi verip sonra da bir kontrol listesi oluşturuyor.

Peter Venison, hayatını bu sektöre adamış çok iyi bir profesyonel olduğu halde bilgileri aktarırken akademik ya da sıkıcı bir dil kullanmak yerine çarpıcı ve akıcı bir üslupla okuyucuyu ele geçiriyor ve herkesi kitabın içine çekmeyi başarıyor.

“Otelciler İçin 100 İpucu” turizm sektörünün ihtiyacını karşılayan, işletmeciliğin önemli sırlarını veren bir başucu rehberi olmayı hak ediyor.

 


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.