Otizm Benim Dünyam

Otizm Benim Dünyam

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Birsen Başar'ın "Ben de Artık Fark Edilmek İstiyorum" ve "Otizmle Yaşamak" adlı kitapları Hollanda ve Türkiye'de yayınlandı. "Otizm Benim Dünyam"ın diğer iki kitaptan farkı, yazıların şiirsel dille kaleme alınışı. Birsen Başar'ın amacı yaşadığı olayları öz ve net bir şekilde okuyucuya sunabilmekti.


Birsen Başar bu kitapla spesifik bir durumda neler yaşadıklarını ve hissettiklerini anlatmış. Çünkü yaşadıklarını ve hissettiklerini yazarak insanların kendi dünyasına dâhil olmalarını ve otizmi anlamalarını istemiş. Bu kitapta otizm dünyasıyla ilgili birçok konuyu işlemiş. Örneğin; laleler, bulmacalar, iletişim, iş yaşamı, sosyalleşmek, arkadaşlık ve daha birçok konu... Birsen Başar okuyucuları kendi dünyasına davet ediyor. Böylelikle otizmi daha iyi anlayacaklarını umuyor...


İnsanların otizmi iyi Anlamaları ve bilmeleri için Değişik çalışmalarda bulunuyorum Kitaplar yazıyorum ve Seminerler veriyorum İnsanlara otizm hakkındaki Fikirlerimi ve görüşlerimi Anlatmaya çalışıyorum ama Herkesin benim gibi düşünmediğini Görüyor ve anlıyorum Benim gibi herkesin Düşünmediğini kabul etmem gerekiyor Bu dünyada yoksa Değişik insan olmazdı Kişisel bir şey değil Sadece değişik düşünüyoruz Onlara başarı dileyerek Birbirimizden ayrılıyoruz.


- Birsen Başar.


 


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.