• Oz: Kansaslı Dorothy% 25indirim
    Oz: Kansaslı Dorothy
    Oz: Kansaslı Dorothy

Oz: Kansaslı Dorothy

  • 25,00 TL18,75 TL

    hopi kampanyası
    5,00 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Fenomen romanlar Olasılıksız ve Empati'nin yazarı Adam Fawer'dan OZ!

 

Dorothy ilk defa öldüğünde on iki yaşındaydı. En azından bana söylediği buydu. Delirdiğini düşünmüştüm ama şimdi ona inandığım için esas deli ben miyim diye merak ediyorum. Öyleysem bunların hiçbirinin önemi yok demektir. Ama değilsem… Eh, o zaman dünya benim düşündüğüm gibi bir şey değil demektir.Üstelik tek bir dünya yok.

Kafanız karıştıysa canınız sıkılmasın. Benimki de karışmıştı. Okuyun, anlayacaksınız. Sonra karar verirsiniz: Ben mi delirdim yoksa siz mi?

Hortum seni sürükledi. Şimdi hikâyeye baştan başlayacaksın.

Aklını, kalbini, duyularını karıştıracak bir dünyayla karşı karşıyasın. Bu diyarda gündüzler karanlık turuncu, güneş siyah, geceler bembeyaz.Büyünün yerini bilim aldı.Hatırladığın herkes, her şey artık çok daha güzel, korkunç, acımasız.

Yeniden keşfetmeye hazırlan: OZ'u ya da kendini!


Yorum Sayısı: 5

Olasılıksız ve Empati 'nin ardından yıllar sonra yeni bir Adam Fawer kitabı okuyacağım için çok heyecanlandım. Sabırsızlıkla bekledim ve çıktığı gün aldım. Ancak büyük bir hataya düştüm. Olasılıksız ve Empati tadında bir kitap beklentisiyle okuduğum için pek beğenmedim. Hikayenin orjinal olmayışı, olasılıksız gibi beyin fırtınası yaratan yönü olmaması beni baya bir üzdü. Yine de güzel bir roman diyebilirim. Çok büyük beklentiyle okunmadığı zaman tabi...

G
Günay Çörtük  -   01.07.2016

Kitabın çıktığını görür görmez sipariş verdim. Ancak daha ilk sayfalarda Olasılıksız ve Empati gibi olmadığını belli ediyo kitap. Aşırı bi beklentiyle başlanmadığı takdirde okunabilir ancak kesinlikle ilk iki kitabı gibi bi etki beklenmemeli. Diğer iki kitapla bu kitabın yazarlarının aynı olduğundan bile şüphe edecek derecede hayal kırıklığına uğrattı.

E
Esma Yavuz  -   05.07.2016

Kitap güzel ama diğer iki kitapla kıyas götürmeyecek kadar kötü...

F
Fahrettin Görür  -   04.07.2016

Uzun zamandır okuduğum en kötü kitap diyebilirim. Zorla yazılmış gibi. Oz Büyücüsü uyarlaması deseniz değil, başka bir şey hiç değil. Keşke hatırladığımız şekliyle kalsaydı yazar, sırf yazılmış olsun diye yazılan kitaplar adınızı karalar sadece. Okunacak çok kitap var, cidden vakit kaybetmeyin bu kitapla.

A
Ahu Köksal  -   22.08.2016

Keşke yazmasaydı ilk 2 kitapdan sonra bu hiç olmadı. Umarım devamını yazmaya kalkışmaz.

G
Güneş Sümer  -   15.07.2016