P.S. Zaten Boyun da Küçüktü
% 19indirim

P.S. Zaten Boyun da Küçüktü

  • 20,00 TL16,20 TL

    hopi kampanyası
    0,81 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Azerbaycan’da 2015 yılının satış rekortmeni

Altın Kalem (Qızıl Qələm) ödülü sahibi

 

Gülay Hüseynova sıcacık kalemi ve bütün içtenliği ile Bakü – İstanbul arasında uçuşan bir aşkı anlatıyor.

Bir “like”, bir “comment” ile yüreği pırpır eder mi insanın? Eder.

Peki, mesafeler yahut engeller aşka mâni olabilir mi?  Ne münasebet!

 

“Bir yandan da heyecandan çatlıyorum, arkadaş. Daha bir gün var, kalbim yerinden çıkacak gibi ama… Üstelik ben bu adamın saat kaçta geleceğini de bilmiyorum ki, ona göre hazırlanayım… Sormuyorum, gururum izin vermiyor… Amma da meraklıymış diye düşünmemesi için… Var ya, açıkçası yüreğim de ağzımda… Kolay değil yani… Sen kalkıp kilometrelerce uzağında olan bir adama âşık ol, aylarca bekle, bekle… Sonra tamamen beklemekten vazgeç ve hiç beklemediğin anda adamın kalkıp senin ülkene geleceğini öğren… Bünyem alışkın değil yani böyle dengesiz bir aşka…”

 

Gülay Hüseynova’nın matrak ve samimi kalemi ile tanışacağınız bu ilk romanı; kâh gülümseyerek, kâh “ben de” diyerek okuyacaksınız.


Yorum Sayısı: 1

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bu tatlı kitapta beni çarpan iki şey vardı vardı ilk olarak. Biri harika kapağı diğeri ise Azeri yazarımızın sempatikliği. Müptela Yayınlarının kapakları ve ayraçları genelde güzel olur ama bu sefer bambaşka olmuş. Deyim yerindeyse efsane bir kapak ve ayraç. : ) Kitaplığımda ara ara gözüme çarptığında çıkarıyorum içinden ayracı bir dokunup sevip tekrar sayfaların arasına sıkıştırıyorum o derece ☺😊
Gülay Hüseynova sıcacık kalemi ve bütün içtenliği ile Bakü -...devamını oku

E
Eda Uçan  -   10.10.2016