• Pabucumun Ajanı 1% 34indirim
    Pabucumun Ajanı 1
    Pabucumun Ajanı 1

Pabucumun Ajanı 1

  • 27,50 TL18,15 TL

    hopi kampanyası
    0,91 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Ben Deniz Akın; Fiyasko Birlik Başkanı, yirmi beş yaşında, babasının kızı, annesinin kız kurusu, ekonominin niteliksiz iş gücüyüm. Klasik bir dünyalı, yurdum insanı, fazlaca dağınık ve meteliğe kurşun değil, ancak palavra sıkan beş parasız biriyim.


Tuna Üstüner ise 'Enler' listesinin zirvesinde bir yakışıklı, holdinglerin genç veliahdı, titiz, disiplinli ve tam bir kurumsal kasıntı.


Ben bir enkazsam o bir saray, ben bir köleysem o bir kral, ben bir esintiysem o bir tufan.


Ve o benim hem felaketimin, hem de kurtuluşumun adı.


Bizim hikayemiz nefretle başlayıp, şiddetle devam ederek, aşkla yol aldı. Beni şirketinden kovması hiçbir şey ifade etmiyordu, çünkü kanunlar bizi birbirimize mecbur bırakmıştı. Tuna her gün beni görecek ve ben her gün onun aşkıyla savaşacaktım.


Hem de onunla evlenecek kadar!


Yorum Sayısı: 1

Konu aslında tamamen bir romantik-komedi klişesi; zengin, karizmatik bir patron ile onun yanında işe giren güzel, zeki ama orta halli kızımızın aşkı! Eh yani, çok da farklı bir hikaye beklemiyordunuz değil mi?😅 Ve aslında arka kapakta da baya giriş-gelişme-sonuç olarak tüm hikayenin özeti mevcut. Ancak mevcut olmasa bile biz hikayenin başından sonunu tahmin edebileceğimiz için bu tarz kitaplarda bence önemli olan sonuca giden yoldaki detaylar; yani yazım dili, samimiyet, karakterlerin...devamını oku

İ
İrem @Mybookheaven  -   19.07.2016