Paralel Polisler
% 31indirim

Paralel Polisler

Dostmodern Darbe'nin Arka Bahçesi
  • 19,00 TL13,11 TL

    hopi kampanyası
    0,66 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Türkiye’nin son 40 yılına damgalarını vurmuşlardı ama varlıkları bilinmesine rağmen hep yoklarmış gibi davranıldı. Devletin en üst kademeleri bile susmayı tercih ediyordu.


Ta ki; 17-25 Aralık  Operasyonlarına kadar. Dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “ne istediniz de vermedik?” sözleri çok şey anlatıyordu. Onlar devletten hep istemiş ve almışlardı.


Devletin her kademesinde ilmek ilmek örülen “paralel ağ” ilk kez devletin en üst kademesi tarafından kabul edilmişti… Bu nedenle 17-25 Aralık operasyonları


Türkiye tarihi açısından bir milat olacaktı…


Daha önce de yazılıp çizildi ama “dokunan hep yandı”…


Polis teşkilatındaki bu gizli örgüt hep biliniyordu ancak “korku dağları bekliyordu”… Sesini çıkaran, bir şekilde susturuluyordu. Artık gemileri yakma vakti gelmişti. Çünkü devlet elden gidiyordu…


Gülen Cemaati’nin polis okulları, polis kolejleri ve polis  akademisinde örgütlendiği yıllara tanıklık eden ve yıllarca polis teşkilatında görev yapan bir polisin yaşadıkları, devlet içerisindeki “paralel ağı” daha iyi anlamanızı sağlayacak… Okuduklarınıza inanamayacaksınız!  • Polis okulları, kolejleri ve akademisinde nasıl örgütlendiler?

  • Devletten ne istediler, neyi, nasıl aldılar?

  • Yıllarca nasıl gizli kaldılar?

  • Şimdi neredeler?


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.