• Parçalanmış Gülüşler% 31indirim
    Parçalanmış Gülüşler
    Parçalanmış Gülüşler

Parçalanmış Gülüşler

  • 20,00 TL13,80 TL

    hopi kampanyası
    0,69 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Belki de içimizde olduğunu düşündüğümüz bu rüzgâr, bir meltemle başlayıp hortuma dönüşmüştü.

Farkında değildik biz bazı şeylerin. Adım attığımız yerin savrulup gitmesinin sebebinin bizler olduğunu hiçbir zaman bilemedik. Bilseydik, en azından bir şeyler fısıldayabilirdik. Saçma da olsa söylerdik. Çünkü korkularımızın üzerine bir nokta atıp, pergelle defalarca çevirmiştik çevremizi.

Önümüz sağımız solumuz, her yerimiz aşılmaz surlarla çevrilmişti. Yine de o surların arkasındakilere bir şeyler dedik, en azından denedik. “Kan” a “Gül” dedik. Biraz da dikenliydik. Bilmem anlatabiliyor muyum?


Yorum Sayısı: 3

Farklı bir üslup okumak istiyorsanız kesinlikle öneririm.Hikayeleri acılar üzerine kurgulanmış olsa da hiç ummadığınız anda gülümsetebiliyor.Yazarının çok başarılı olacağına inanıyorum çünkü sıradanlıktan uzak,yalın biraz argo ama tanıdık bir his uyandırıyor.

E
Esma Çoban  -   13.05.2016

Parçalanmış Gülüşler, blog yazarı Tolga Yazıcı’nın ilk göz ağrısı. Daha kitabı elinize alır almaz saplıyor oku yüreğinize ön kapak resmi ile. Yormayacak üslubu, hikayelerin sarsıcılığı ile etkisini hissettiriyor okuyucuda. İçinde yer yer şarkı isimlerine rastlayacaksınız. Tavsiyem o esnada o şarkılara kulak verin. Anlatılanların hissiyatını iki katına çıkarıyor böylelikle.

Ö
Özlem Yavuz  -   12.05.2016

Bu adamın uslubu çok başka ya.... en uç zirveye çıkarıp birden insanı yere bırakabiliyor. gerçekten pişman olmayacağınız bir eser.

U
Uğur  -   01.05.2016