• Pearl Harbor
    Pearl Harbor
    Pearl Harbor

Pearl Harbor

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Armageddon gibi bir sinema hitinin yapımcısı Jerry Bruckheimer ve yönetmeni Michael Bay'den göz kamaştıran görsel efekleri ve destansı hikayesiyle sinema tarihinde dönüm noktası yaratan bir film PEARL HORBOR!
Ben Affleck (Good Will Hunting, Armageddon), Josh Hartnett (The Faculty) ve Kate Beckinsale (Brokedown Palace) gibi ğüçlü bir kadro PEARL HARBOR'ın başrollerini paylaşıyor. Hiç beklenmedik ve yıkıcı bir savaş hareketi aniden bir milleti yerlebir eder. Bir neslin aşkları ve hayatları, trajik bir şekilde çok acı ve kötü bir sona doğru ilerlemektedir. İkinci Dünya Savaşı'na: İnsanlığın gördüğü gelmiş geçmiş en büyük savaşa!
Pearl Harbor'da yaşananlar insan ruhunun gücünü test eden üstün bir sınava dönüşür. Cuba Gooding, Jr (Jerry Maguire Men Of Honor), Alec Baldwin (Outside Providince), Jon Voight (Coming Home, Enemy Of The State) ve Tom Sizemore (Saving Private Ryan) gibi starların da rol aldığı PEARL HARBOR; aşk, kaybediş ve kahramanlık üzerine işlenmiş bir sinema ziyafeti sunuyor. Nefesiniz kesilecek!

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.