Performans için Koçluk
% 31indirim

Performans için Koçluk

Potansiyeli Artırmak ve Amacı Büyütmek - Koçluğun ve Liderliğin İlkeleri ve Uygulaması
  • 27,00 TL18,63 TL

    hopi kampanyası
    0,93 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

İyi koçluk, şaşırtıcı potansiyelini ortaya koyacaksa, derin bir kavrayış ve çok fazla pratik gerektiren bir beceridir. Bu kitap, koçluğun ilkelerini açıklıyor ve bunları hem iş dünyasından hem de spor alanından yüksek performans örnekleriyle gösteriyor. Koçluğun gerçekte ne olduğunu; ne için, ne kadar ve kim tarafından kullanılabileceğini tanımlayarak koçluk sürecini ve uygulamasını netleştiriyor.


Performans için Koçluk, ileri düzey benötesi koçluk, koçluk ve liderlik arasındaki geçiş, evrilme ve sosyal sorumluluk, koçluğun geleceği ve kriz ile değişim zamanlarındaki uygulamaları üzerine içerdiği ayrıntılı bilgilerle koçluk çıtasını yükseltiyor.


“Müşterileriyle ileri düzeyde bir çalışma yürütmek isteyen her koçun okuması gereken bir kitap. John’un bu klasik çalışması, koçluk sürecinin basitliği ile koçluk mesleğinin daha geniş kapsamını okunabilir ve kışkırtıcı bir şekilde bir araya getiriyor. Performans için Koçluk, iş dünyasını ve koçluk alemini bekleyen ve gerekli olan evrim hakkında da öngörülerde bulunuyor.”


- Laura Withworth, The Coaches Training Institute’un kurucusu ve Co-Active Coaching kitabının yazarı.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.