Pinokyo'nun Rüyası
% 31indirim

Pinokyo'nun Rüyası

  • 22,00 TL15,18 TL

    hopi kampanyası
    0,76 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Gecenin karanlığı üzerine en derin koyuluğuyla çöktüğünde Gazel, bir binanın en üst katındaydı. Ve o binadan canlı çıkması imkansızdı. Hayatta tek bir kez bile olsa, geleceğiyle ilgili bir kararı kendisi verebilmek istedi. Nasıl öleceğini seçebilmek istedi. Onu kovalayan adamlar çoktan o binaya girmiş ve merdivenleri çıkmaya başlamışlardı. Birazdan yakalanacaktı. Ve yine, birilerinin onun adına verdiği kararları uygulamak zorunda kalacaktı. Başkalarının elinde oyuncak olmaktansa, ölmeyi tercih etti. Ve kendini boşluğa bıraktı.


Aynı gece, Ömer’in üzerine de kopkoyu bir karanlıkla çökmüştü. Bütün gün hastalarıyla ilgilenmiş ve ameliyattan ameliyata koşturmuştu. Trafikten kurtulmak için girdiği ara yolda ilerlerken aklından geçen karmakarışık düşünceler, büyük bir gürültü ve sarsıntıyla bölündü.


Pat!


Arabasının üzerine bir şey düşmüştü. İlk anda ne olduğunu anlayamadı ama birkaç saniye sonra ön camına doğru uzanan bir kadın eliyle karşı karşıya kaldı. O el Ömer’e, ‘beni tut’ diye yalvarıyor gibiydi.


O eli tuttuğu anda, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı. Ne Ömer için; ne de Gazel için…


Kimliksiz

Kimliksiz

Selvi Atıcı

20,25 TL
Gitme

Gitme

Selvi Atıcı

17,25 TL
Kimliksiz

Kimliksiz

Selvi Atıcı

20,7 TL
Sen

Sen

Selvi Atıcı

17,01 TL
Sen

Sen

Selvi Atıcı

18,98 TL
Kalbim Sende Kalmış

Kalbim Sende Kalmış

Selvi Atıcı

18,98 TL
Pinokyo'nun Rüyası (Ciltli)

Pinokyo'nun Rüyası (Ciltli)

Selvi Atıcı

17,25 TL
Yorum Sayısı: 1

Selvi ATICI,benim bayılarak okuduğum yeni yazarlardan biri,hani ne yazsa okurum diyebileceklerimden.Onun kitaplarında aşk öyle vıcık vıcık değil,herşey olması gerektiği kadar bence.Özellikle aşk kitaplarında +18 lik kitaplar fazlasıyla yaygınken,hem güzel olup hemde dozunda olan kitapları bulmak gerçekten zor.Okuyunuz efendim,pişman olmazsınız :)

D
Damla İscioglu  -   13.07.2016