Plantronics ML10 Bluetooth Kulaklık

Plantronics ML10 Bluetooth Kulaklık

  • 40,99 TL

    hopi kampanyası
    2,05 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!Sadece 2 Adet Kaldı
ÜRÜN: BLUETOOTH KULAKLIK MARKA: PLANTRONICS
MODEL: ML-10 Bekleme Süresi: 8 Güne Kadar Bekleme Süresi
Ağırlık: 11,5 gr
Ürün Menşei: İthal
Cep telefonu görüşmelerini yapmak için kullanılabilen Bluetooth kulaklıklar yalnızca kolaylık sağlamıyor, öte yandan da sağlık noktasında yararlı bir iş yapıyor. Cep telefonlarının yaydığı elektromanyetik sinyallerden bir nebze de olsa korunmayı sağlayan ML10, tasarımıyla olduğu kadar fiyatıyla da iyi bir ürün.

Plantronics ML10, tasarımıyla gayet rahat bir kulaklık. Kulaklığı kulağınıza sabitleyebileceğiniz bir kulak kancasıyla gelen cihaz, isteğe bağlı olarak bu kancanın çıkartılabilmesine de olanak tanıyor. Ancak bu durumda kulağınızdan düşme ihtimali artıyor. Yan tarafındaki anahtarı aşağı doğru çektiğinizde aktif duruma geçen ML10, çevredeki Bluetooth'lu cihazları taramaya başlıyor. Böylece tek hamlede eşleşmeyi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kulaklığın sağ tarafında ses butonları bulunuyor. Bu butonlar ile görüşme sesini ayarlayabiliyorsunuz. ML10'un üst yüzüne tıkladığınızdaysa gelen aramaları cevaplamanız mümkün.

Kulaklığın üst kısmında microUSB bağlantısı görülüyor. Kutu içeriğinde USB kablosunu da getiren ML10, şarj için bu kabloyu kullanıyor. Toplamda90 dakikada pil düzeyini maksimuma ulaştırabilen ML10, kullanılmadığı durumlarda 8 güne kadar bekleme süresi, aktif kullanımda ise 7 saate kadar konuşma süresi sunuyor.

-QuickPairTM teknolojisi Bluetooth cep telefonları ile hızlı ve kolay kurulum sağlamaktadır. -USB den şarzÖzellikleri: -İnce kulak içi kısmı -Ayrı bir açma/kapama düğmesi -Sadece 11.5 gram -7 saate kadar konuşma süresi -8 Güne kadar bekleme süresiBu ürün için ilk yorumu siz yapın.