Post Öykü - Sayı: 9
% 10indirim

Post Öykü - Sayı: 9

  • 9,00 TL8,10 TL

    hopi kampanyası
    0,41 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Dokuzuncu sayısıyla Post Öykü, raflarda yerini aldı. Takibi bırakmayan sevgili okur/yazar ilk müjde sana: Acaibü’l Mahlukat Atölyesi’ne yepyeni iki mahluk eklendi. Gulyabani ve Şahmaran ile Post Öykü’nün dokuzuncu sayısında tanışabilirsin. İrem Ertuğrul, Arda Arel, Bülent Ayyıldız ve Hikmet Hikmet bir birinden güzel öyküleriyle bu sayının atölye yazarları.

İslamcı Öykünün Uzlaşımları yazısıyla Cemal Şakar, Zamanın Fevkinde ya da Şule Gürbüz’ün Tedirginliği yazısıyla Selman Bayer, Post Öykü 2.3’te dikkat çeken metinlere imza atıyor. Meraklısı için Kurt Vonnegut’a Göre Öykünün Şekilleri, Zeynep Şüheda Başaran’ın çevirisiyle yine dokuzuncu sayıda.

Necip Tosun ile Öykücünün Günlüğü ve Remzi Şimşek ile Dergilerde Öyküler bu sayıda da Post Öykü’nün değişmezleri arasında. Bunun yanında Post Öykü’de yeni bir bölüm bu sayıyla okura merhaba diyor! Abdullah Harmancı, İsmail Özen, Mehmet Kahraman, Betül Ok ile Çoğul Bakış’a göz atmayı unutmayın!

Post Öykü 9. Sayısında serbest öyküleriyle de ses getireceğe benziyor: Abdullah Harmancı, Cem Sancar, Fatma İşler, Betül Nurata, Ahmet Topbaş, Hasan Şentürk, Mevsim Yenice bu sayıda öyküsü olan yazarlar… Post Öykü okuru Öykünün Hikayesi’ni ise bu sayı Handan Acar Yıldız’dan okuyacak.

Ve tabii ki Post Kitap…

Burcu Bayer, Bir Kış Gecesi Eğer Bir Divana Kurulursanız Okuyacağınız Kitaplar yazısıyla izleğimize ışık tutuyor. Nurseli Gamze Korkmaz, Dürdane Çınar ve Doğukan İşler de Post Kitap’ın bu sayıdaki diğer santraforları…

Mart – Nisan sayısıyla okurunu bekleyen Post Öykü 2.3’ü kaçırmayın!

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.