Pozitif Kariyer
% 34indirim

Pozitif Kariyer

Kariyerim Sana Söylüyorum Mesleğim Sen Anla
  • 14,00 TL9,24 TL

    hopi kampanyası
    0,46 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

''Evladım üniversite diplomanı eline aldığında işe rahatça başlayacağın bir bölüm oku.'' Öğüdünün çocuklarıyız biz. Hayalleri hep ikinci plana atılmış gerçeklerin peşinden koşmaya zorlanan bir neslin çocukları...


. . .Rahmetli Barış Manço’nun “Adam Olacak Çocuk” adlı programını birçoğumuz hatırlarız. Küçük çocuklar tek tek sahneye çıkar ve Barış Abi ile sohbet ederlerdi. Barış Manço onlara büyüyünce ne olacaklarını sorardı. Çünkü bilirdi ki; adam olacak çocuk, bu yaşta kendini belli eder. Bazı çocuklar hiç düşünmeden bir meslek söylerdi, bazıları ise sessiz kalırdı. Doğuştan kariyer bilgisi olan çocuk yoktur. Öyleyse çocuklar arasındaki bu fark, aslında aileler arasındaki farktı.


. . . Hayat hep belirsizliklerle dolu diyorsunuz. Belirsizliğin içindeki armağanı gör, içindeki gücü keşfet, kıtlık bilincinden bolluğa ardından da insanoğlunun kulluktan yükseldiği evrimleşme dönemini yarat. Korkularına meydan oku. O zaman suçlayacak biri olmayacak, kendini gerçekleştirenlerin saadeti bu oyunu savaş oyunundan keyif oyununa dönüştürecek Belirlemek bir yana taşıdığın özgüvenle hayatın sürprizlerinin tadını çıkaracaksın. Hadi bu müjde de benden olsun.
Lafın Kısası;
''Değerli Gelişim Dostu sana söylüyorum; Arka kapak okuması bittiyse Ön kapağı açıp vakit kaybetmeden başla…''


Sarı Panjurlu Ev

Sarı Panjurlu Ev

Hakan Birol

12,18 TL
Bir Yudum Dünya

Bir Yudum Dünya

Hakan Birol

12,18 TL
Öğrenciler için NLP

Öğrenciler için NLP

Hakan Birol

8,25 TL
Gelişim Ajandam

Gelişim Ajandam

Hakan Birol

13,77 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.