Prenses Akademisi
% 27indirim

Prenses Akademisi

  • 16,50 TL12,04 TL

    hopi kampanyası
    0,60 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“Bu harika masalsı hikayenin övülecek çok yanı var: şiirsel bir anlatım dili, temposunu hiç yitirmeyen bir kurgu. Ama öykü tüm bu edebi becerilerinin ötesinde en büyük gücünü, sıcaklığını okuruna yansıtmaktan alıyor… Asla hafiflemeyen bir neşe…”


- Kirkus


“Öykü de tıpkı anlattığı dağlar gibi. Kimi zaman yükselip, kimi aman ayakları yere basan zirve ve vadilerle dolu bir gerilim örgüsüne sahip. Ama yazar soğuk bir peri masalı anlatmamış kitapta. Aile, ilişkiler, eğitim ve yuva üzerine entrikalarla dolu, çok katmanlı bir öykü yaratmayı başarmış.”


- School Library Journal


Küçük dağ kızı Miri, Prensin gelin adaylarından biri olarak eğitildiği akademide, kendisi ve sınıf arkadaşlarının cahil ve düşük sınıf insanlar olarak kötü muamele görmesine karşı mücadeleye önderlik ederken, bir yandan da aldığı eğitimi, yaşadığı köydeki şartların iyileştirilmesinde nasıl kullanabileceğine kafa yoruyor. Öykü bu fikri temel alan gerilimli bir anlatım ve güçlü bir kurgu sunarken, genç okuyucularına, aslında adil bir liderlik, rekabet ve dostluk anlayışı da aşılıyor.


- Booklist


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.