• Profesyonel Ol% 31indirim
    Profesyonel Ol
    Profesyonel Ol

Profesyonel Ol

Ağ Pazarlamacılığında Uzmanlaşmak İçin 7 Adım
  • 16,00 TL11,04 TL

    hopi kampanyası
    0,55 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

21.yüzyılın en bilinen mesleklerinden ve pazarlama modellerinden biri olan Ağ Pazarlamacılığında 25 yıldan fazla tecrübeye sahip Amerikalı işadamı Eric Worre, bu alanda başarılı olmanın sırlarını Profesyonel Ol ile paylaşıyor.


Ağ Pazarlamacılığı sektöründe başarılı olmak için yapı taşı haline gelen ve dünya çapında 300.000’den fazla satan Profesyonel Ol, “Ağ Pazarlama Profesyoneli”ne dönüşme yolunda sahip olunması gereken temel prensipleri ve becerileri keyifli bir dil ve anlatım ile sunuyor.


Ağ Pazarlamacılığında profesyonellik çıtasını yükseltecek rehber niteliğindeki bu kitap sayesinde ağınız için yeni katılımcılar bulmanın, onların doğru bir başlangıç yapmalarına yardımcı olmanın, ekibinizi büyütmenin ve takip etmenin, takım arkadaşlarınızın verimli ve kalıcı bir şekilde iyi birer müşteri ve distribütör olmalarına katkı sağlamanın, ürünlerinizi uzun süreli satış getirebilecek derecede iyi tanıtmanın inceliklerini öğrenecek ve siz de bir “Ağ Pazarlama Profesyoneli” olabileceksiniz.


Ağ Pazarlamacılığı ile ilgileniyor ve bu sektörde uzmanlaşmak istiyorsanız, heyecan verici ve bol kazançlı bir iş dünyası yolculuğu sizleri bekliyor.


İnternette alışveriş sistemi günümüzde gittikçe yaygınlaşmaktadır. İnternette alışveriş sistemi popüler olmaya başlayınca doğal olarak bu alanda yazılan eserlerde artmaya başlamıştır. Bir eseri teorik bilgilerle yazmak ile pratik bilgiler ile yazmak arasında dünya kadar fark vardır. Çünkü teorik bilgilerle yazılan eserler, belli kuramlar üzerine yazıldığı ve içeriğinde tecrübe barındırmadığı için okurlar açısından pek ufuk açıcı olmamaktadır. Oysa yaşayarak elde edilen tecrübeler sonucunda pratik bilgiler ile yazılan eserler, içeriğinde yaşamsal zenginlikler barındırdığı için okurlar açısından oldukça ufuk açıcı olmaktadır. Eric Worre, Profesyonel Ol eserinde internet pazarlamacılığı ya da resmi adı ile Network Marketing alanında bizzat yaşamış olduğu yaşamsal tecrübelerini okurları ile paylaşmakta ve onların ufkunu açarak onları internet pazarlamacılığı alanına adım atmak için cesaretlendirmektedir.

            İnternette Network Marketing alanında faaliyet gösteren girişimciler, bu alanda başarısını ispatlamış olan yazarın, bu eserinde paylaşmış olduğu tecrübelerinden mutlaka istifade etmelidirler. Girişimciler, yazarın, eserin içeriğinde yer alan tecrübelerini okurken akıllarına alanları ile ilgili parlak fikirler gelebilir ve alanlarında daha iyi olmak için önemli bir adım atabilirler. Eric Worre, Profesyonel Ol eserini okurken bu alan ile ilgili mutlaka öğrenilmesi gereken bilgileri öğrenecek ve bu alanda girişimci iseniz kara düzen değil de daha bilinçli faaliyet göstermeye başlayacaksınız. Network Marketing işinin insanlara en çok cazip gelen yanı normal bir işte çalışır gibi kişisel özgürlüklerini sınırlamamasıdır. Yazar, bu sektörde faaliyet göstermeye başladığı zaman ümitsiz bir şekilde ve öylesine bir iş olarak yapmaya başlamıştır. İlk başta kazandığı meblağlar ufakta olsa bu alana dair içinde beslediği ümitsizliği yok etmiş ve günümüzde Network Marketing işinden 15 milyon dolardan fazla para kazanmıştır. Bu eseri okuyarak sizlerde yazarın tecrübelerinden faydalanabilir ve büyük meblağlarda paralar kazanabilirsiniz.

            Eric Worre, Profesyonel Ol eserinde kendi tecrübelerini kaynak alarak 7 adımda Network Marketing alanında uzmanlaşmanın yollarını anlatmıştır. Ben bu alanda zaten uzmanım diyerek bu eseri okumamazlık yapmayın. Bu alanda uzman olsanız bile kendi açıklarınızı görmeniz açısından oldukça faydalı bir eserdir.  

            Eric Worre, çeyrek asırdır Network Marketing alanında faaliyet göstermekle birlikte alanında en iyilerden biri olmayı başarmıştır. Bu alanda uzman kişiler yetiştirmek için faaliyet yapmaktadır.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.