Rabb'in İçin Sabret
% 28indirim

Rabb'in İçin Sabret

  • 17,00 TL12,24 TL

    hopi kampanyası
    0,61 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Sabır dostların makamıdır… Allah sıkıntı verdiyse mümine bilsin ki derecesi yükselsin diye Ve artık sadece Allah için sabretmek düşer geriye… Kalbini çevirdiğin zaman asırlar öncesine İçini sımsıkı saracak bir ayet düşecek gönlüne:


"Rabb'in için Sabret"…


Allah De Ötesini Bırak

Allah De Ötesini Bırak

Uğur Koşar

12,24 TL
Bana Allah Yeter

Bana Allah Yeter

Uğur Koşar

12,24 TL
Yüzleşme

Yüzleşme

Uğur Koşar

8,64 TL
Kendini Bilen Rabb’ini Bilir

Kendini Bilen Rabb’ini Bilir

Uğur Koşar

12,24 TL
Hayat Uzun Bir Rüya

Hayat Uzun Bir Rüya

Uğur Koşar

14,58 TL
Tanrı’nın Rüyası

Tanrı’nın Rüyası

Uğur Koşar

14,58 TL
Yüzleşme

Yüzleşme

Uğur Koşar

11,34 TL

Uğur Koşar, Rabb’in İçin Sabret eseri insanlara sabrın önemini hem anlatan hem de sabrı öğreten bir eserdir. Bu eseri okuyan okurlar, insanların mutluluğunun membasının sabır olduğu bilincine varacak ve bu da insanların hayatına ışık saçacaktır. Bazı eserler okudukça insana huzur verir ve yaşama motive eder. Yazarın, bu eseri de okudukça size huzur verecek ve yaşama sizi tekrar motive edecektir.

İnsanlar, günümüzde sabır denen şeyi unuttukları veya önemsemedikleri için hayatta karşılaştığı problemlerle başa çıkamamakta ve çeşitli psikolojik rahatsızlıkların pençesine düşmektedir. Günümüzde sıkıntısız hayat yaşamak isteyen insanlar, unuttukları çok önemli bir şeyi Uğur Koşar, Rabb’in İçin Sabret eserini okudukları zaman tekrar hatırlıyorlar. O da Allah (c.c) sıkıntıyı ancak sevdiği kuluna verir ve onun makamını yükseltir ya da günahlarına kefaret yapar. Bizler, Rabbimizin bize gösterdiği yolda şaşmadan ilerleyebilsek dünya sıkıntılarının hiçbiri bizi sıkboğaz etmez ve psikolojimizde bozulmaz. Tam aksine sıkıntılar geldikçe daha rahat oluruz. Çünkü Rabbinin gösterdiği yolda yürüyen insanın aklından hiçbir zaman ahirette kurulacak olan mizan çıkmaz ve ananın bile evladını tanımayacağı bir ortamda çekilecek olan sıkıntının yanında dünya sıkıntıları tüy gibi hafif kalır ve o sıkıntı insanın aklına geldikçe insan Rabbinden dünyanın tüm sıkıntılarını günahlarına kefaret olması için ister. İşte bunu başarabilen insana ne mutlu ki dünya sıkıntılarını asıl sıkıntıya ilaç gibi görüyor. Yazar, eserinde bu konuya detaylı bir şekilde değinerek ilacın adının da sabır olduğunu okurlarına öğretiyor.

Uğur Koşar, Rabb’in İçin Sabret eserinde insanların dünya sıkıntılarına çareler aramıyor. Sadece insanların bu sıkıntılara bakış açısını değiştirmeye çalışıyor. Zaten insanların sıkıntılarına olan bakış açısı değişince de insanların üzerinden bin tonluk bir yük kalkmış gibi oluyor ve kendilerini kuş gibi hafiflemiş hissediyorlar. Bu eseri okuyan okurlar, kötünün içerisinde iyiyi görmek gibi çok önemli bir özelliğe sahip oluyorlar. Bu eser, çıkmaz sokaklara girmiş insanlara o sokaklardan nasıl çıkacağını öğretiyor.

Siirt’te dünyaya gelen Uğur Koşar, yazarlığın yanı sıra ruhsal danışmanlıkta yaparak insanlara hizmet vermektedir. Uğur Koşar, bilimin ve ilimin birbirinden ayrı düşünülemeyeceğini ve dünyanın Kur’an üzerine kurulu olduğunu belirterek zihin, ilim ve psikolojiyi bir araya getirip terapi programlarında büyük başarılara imza atmıştır.

Yorum Sayısı: 1

Günlük hayatımız içerisinde birçok sorunla karşı karşıya kalmaktayız ve çoğu zaman sorunlarımızı nasıl çözeceğimiz hususunda şaşırıp kalıyoruz. Bu durum aslında tamamen bakış açısı ile alakalıdır. Uğur Koşar, Rabb’in İçin Sabret eserinde günlük sorunlarımıza bakış açımızda bizlere, farklı bir pencere açıyor. Yazarın, açtığı bu pencereden günlük sorunlarımıza bakmayı başarabilirsek sorunlarımıza karşı daha pozitif tavırlar içerisine girebiliriz. Yazar, bu eserinde zihni, yaşamımızdaki...devamını oku

T
Tülay Keskin  -   26.06.2016