• Rebecca Donovan Seti (3 Kitap)% 31indirim
    Rebecca Donovan Seti (3 Kitap)
    Rebecca Donovan Seti (3 Kitap)

Rebecca Donovan Seti (3 Kitap)

  • 59,00 TL40,71 TL

    hopi kampanyası
    2,04 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Tut Elimi

Umut pamuk ipliğine bağlıysa aşk bir mucizedir. Tammara webber, new york times bestseller yazarı daha ilk sayfasından itibaren elinizden düşüremeyeceğiniz, gerilimi yüksek bir dram bir genç kızın yaşama tutunmasını sağlayan etkileyici bir aşk işkence ve gaddarlıkla geçen dayanılmaz bir hayatın ortasında umuda tutunmaya çalışan emily'nin hikâyesini hiç sıkılmadan okuyacaksınız. Artık azalan nabzımı yok sayamazdım. kalp atışlarım ritmini korumak için mücadele ediyordu. Karanlık her yerimi sardı. Kayıp gitmek çok kolaydı sanki; sessizliğe teslim olarak hiçliğin kucağında çözümü bulmak bu yere doğru sürükleniyordum. Fedakârlığımın anılarına tutunmaya çalıştım sonra. O sıcaklık, kalp çarpıntıları, evan'ın gözlerindeki gerçek yaşamak bir seçenek miydi hâlâ? Aşkın ve kaybın dengesinde, uğruna mücadele edeceğim şeyi aşk belirledi ve eğilip fısıldadı kulağıma: Tut Elimi

Aşk Yakar

"Gözlerinin derinliklerine baktım bir süre. Orada, onun kaollarında yatarken tüm dünyam sanki yeniden dengeye kavuşmuştu. Ait olduğum yerdeydim."

Ne anılar bırakabilir peşini ne de kalbinin derinliklerine gödüğün o adam... Çünkü aşk yakar, kül eder; onu taşıdığın müddetçe küllerinden yeniden doğar.

Dünyada oldukça büyük yankı uyandıran Nefes serisinin bu son kitabını elinizden bırakmayacak ve son sayfasına kadar soluksuz okuyacaksınız.

"...Uzun zamandır böylesine bir aşk hikayesi okumadığınıza eminim."

-Guardian

Benimle Kal

Onu kurtarabilecek olan tek şey aşktı... Geldi ve o en umutsuz anda kalbini kıskıvrak yakaladı. Weslyn'in Connecticut eyaletinde hayat olağan deviniminde akıp gitmektedir. Fakat Emma Thomas'ın tek isteği çevresi tarafından görünmez olmaktır. Onun tüm çabalarının sebebi, gördüğü zulmün eseri, vücudunda biriken yara izlerini gizleyerek hayatını her şey yolundaymış gibi göstermektir. Fakat Emma, bir gün Evan adında bir adamın çıkagelip tek günde hayatını değiştireceğini nereden bilebilirdi? Aşk ona, sırlarını açığa çıkarmak pahasına da olsa kabuklarından sıyrılma şansı tanıdı. Bir genç kızın hayatını değiştiren aşk hikâyesi, sessiz çığlıkları ve umuda pamuk ipliği ile tutunuşu:Tut Elimi 'Umut pamuk ipliğine bağlıysa aşk bir mucizedir...' (Tammara Webber ) 'Ben böylesi etkileyici bir aşka daha önce şahit olmadım.' (Guardian) 'Her yürek burkan sahnede kanınız donacak, her öpücükte kalbiniz sımsıcak olacak.


Tut Elimi

Tut Elimi

Rebecca Donovan

13,11 TL
Aşk Yakar

Aşk Yakar

Rebecca Donovan

13,8 TL
Benimle Kal

Benimle Kal

Rebecca Donovan

13,8 TL
Sil Baştan

Sil Baştan

Rebecca Donovan

15,18 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.