Recep Tayyip Erdoğan'lı Yıllar

Recep Tayyip Erdoğan'lı Yıllar

  • 15,00 TL

    hopi kampanyası
    0,75 Paracık
Türkiye'nin en önemli liderlerinden Cumhurbaşbakanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında yeni bir kitap daha yayımlandı. Adı "Recep Tayyip Erdoğan'lı Yıllar" olan kitapta, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın özellikle Başbakanlık döneminde yaşanan önemli gelişmeler mercek altına alınıyor. 13 yıllık İktidarın tüm olayları, en detaylı açıklamalarla bu kitapta anlatılıyor.

Araştıma-inceleme kategorisinde yer alan kitabın yazarı internet haberciliğinde faaliyetlerde de bulunan Muhammer Ferik'tir. Yazar eserinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hayatından bahsediliyor, yabancıların gözünden Recep Tayyip Erdoğan anlatılıyor. Aldığı ödüller işleniyor.. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayat görüşü, ​gelişen olaylardaki değerlendirmeleriyle ortaya dökülüyor. Kitabın arka kapağında ise şu ifadeler yer alıyor:

" Bu eserde "Başarılı bir siyasetçi nasıl olunur?"
sorusunun cevabı, 13 yıllık Başbakanlık yaptığı görevinde nasıl başarılı olduğunun yanıtı, Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatından kesitler ve Recep Tayyip Erdoğan'ın farklı konulardaki değerlendirmeleri ve görüşleri vardır. Ayrıca Recep Tayyip Erdoğan'ın karakteri, aldığı ödüller ve yabancıların gözünden Recep Tayyip Erdoğan hakkında yorumlar yer almaktadır. "Yeni Türkiye" olarak tanımladığı Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye'sinden bizim almamız gereken dersler de elbette vardır…"

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.