Reflection

Reflection

  • Geçici olarak temin edilemiyor

1. Top Down
2. BO$$
3. Sledgehammer
4. Worth It (Feat. Kid Ink)
5. This Is How We Roll
6. Everlasting Love
7. Like Mariah (Feat. Tyga)
8. Them Girls Be Like
9. Reflection
10. Suga Mama
11. We Know
12. Going Nowhere (Bonus Track)
13. Body Rock (Bonus Track)
14. Brave Honest Beautiful (Feat. Meghan Trainor) (Bonus Track)

The X Factor yarışmasında adını duyuran başarılı grup Fifth Harmony’nin merakla beklenen yepyeni albümleri “Reflection” yayınlandı. Prodüktörlüğünü daha once One Direction, Olly Murs ve Jason Derulo gibi önemli isimlerle çalışan Julian Bunetta’nın yaptığı albümün ilk çıkış şarkısı olan “BO$$” yayınlandığı andan itibaren Bilboard Hot 100 listesinde yerini aldı. Albümden ikinci single olarak yayınlanan ve “All About That Bass” şarkısıyla tanıdığımız başarılı yıldız Meghan Trainor imzası taşıyan “Sledgehammer” şarkısı ile Fifth Harmony grubu listelerdeki yerini sağlamlaştırdı.

Birbirinden hareketli şarkılardan oluşan “Reflection” albümünün delüks versiyonunda, standart versiyonda yer almayan “Going Nowhere”, “Body Rock” ve “Brave Honest Beautiful (Feat. Meghan Trainor)” şarkıları yer alıyor.  “Worth It (Feat. Kid Ink)” ve “Like Mariah (Feat. Tyga)” da grubun dikkat çeken şarkıları arasında.

“2014 Radio Disney Music Awards”da “Yılın En İyi Çıkış” ödülünü alan yetenekli genç grup Fifth Harmony;  Ally Brooke, Normani Kordei, Lauren Jauregui, Camila Cabello ve Dinah Jane ’den oluşuyor.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.