Rehabilitasyon
% 15indirim

Rehabilitasyon

  • 12,50 TL10,62 TL

    hopi kampanyası
    0,53 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Vay be... beklemeyi keyif haline getirebilmek!... İşte işin sırrı bu. Zaten hayatta her şeyi beklemiyor muyuz her şeyin takdir edilmiş bir vakti zamanı yok mudur? Ders saatini bekle, çekim saatini bekle, film başlayacak bekle, çocuk büyüyecek bekle, iftarı bekle, otobüs bekle, tren bekle, vapur bekle, vatanı bekle, eşini bekle, doğumu bekle, ölümü bekle, sıranı bekle kardeşim sıranı bekle, bekle, bekle... Bir alim insana en çok ızdırap veren hadisenin ateşten sonra, beklemek olduğunu söyler.

Allah hepimizi ateş ve beklemenin azabından korusun... Ya sen şu üçgünlük dünyada neyi bekliyorsu Reha Yeprem?.. Ya da neyi beklediğini biliyor musun? Öyle acele yok bekle bakalım. Tekkeyi bekleyen çorbayı içer, tekke ne? Çorba ne?

Bütün alem zaten zamanı belirlenmiş olayları hadiseleri bekleye dursun yine bir kitap yazma hevesi ile yollara düştük. Yine tüm cehaletimizle kalemi aldık ele, çıktık yola. Ve sizlere çevrede zuhur eden bazı hadiseleri yine kendi yaşam kesitlerimden ve Sırlar Dünyası programına gönderilen yüzlerce mektuplarda kıymetli seyirci kardeşlerimin hayat tecrübelerinden zaman zaman bizzat onların kendi ifadeleriyle ve sır kapıcısı perspektifiyle anlatmaya çalışacağım.

Belki de neyi, niye beklediğimizin cevabını buluveririz. Belki de hepimizin neyi niye beklediğinibilenin bizi ve sonumuzu da niye beklediğinin cevabını. Kimbilir?...

Zehirli Bal

Zehirli Bal

Reha Yeprem

11,9 TL
Rehabilitasyon

Rehabilitasyon

Reha Yeprem

10,62 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.