Renkler Sokağı : Büyükler İçin Boyama Kitabı
% 31indirim

Renkler Sokağı : Büyükler İçin Boyama Kitabı

Büyükler için Boyama Kitabı
  • 15,00 TL10,35 TL

    hopi kampanyası
    0,52 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Yetişkinler için hazırlanan bu karmaşık ve ayrıntılı hazırlanmış modeller ve tasarımlar, sizleri hem stresten uzak tutacak hem de zihinsel olarak rahatlamanızı sağlayacak. 1- Pastel ve renkli kalemlerinizi özgür bırakın.2- Telefonunuzu, tabletinizi, bilgisayarınızı kapatın.3- İşinizi, kredi notunuzu, itibarınızı, amaçlarınızı, emeklilik birikimlerinizi düşünmeyi bırakın.4- Kendinize renklerin birer yaşam belirtisi olduğunu hatırlatın. Asıl önemli olan bu.5- Kitapta en sevdiğiniz sayfayı bulun. Bu sizin için başlangıç olsun. Boyamaya başlayın.6- Böylece tüm endişelerinizden uzaklaşıp, özgürce düş kurabileceğiniz, heyecanlı, meraklı ve keyifli, olacağınızı fark edin. Derin nefes alın ve eğlencenin tadını çıkarın.7- Tatmin olduğunuzda ya da sıkıldığınızda bırakın

Büyüklerde, çocuklar gibi ellerine boyaları alıp, boya yaparlar mı? Bu yaştan sonra milleti üzerime mi güldüreceğim diye düşünmeyin. Günümüz koşullarında yaşam o kadar stresli ki yetişkin olarak bizler, o stresi bir yerlerde atmazsak, o stres vücudumuzun herhangi bir yerinde hastalık olarak patlak verebiliyor. Bu nedenle hiç kimseden utanmadan, çekinmeden pastel ve renkli boya kalemlerini elinize alarak yetişkinler için hazırlanmış olan bu karmaşık desen modellerinin arasına kendinizi bırakın. Boyamayı bitirdiğinizde hem ortaya güzel bir şekil çıkarmış olacaksınız, hem de kafanızın içinin tamamen boşalmış ve bir kuş kadar hafiflemiş olduğunuzu göreceksiniz. Renkler Sokağı eserinde renklerle birlikte kendinize oluşturacağınız yenidünya ile randevunuzu fazla geciktirmeyin.

            Renkler Sokağı eserinde incecik desenlerin arasında bulunduğunuz dünyadan kopacak ve hiçbir stresin olmadığı, tamamen eğlencenin hakim olduğu yepyeni bir dünyaya kucak açacaksınız. Bu eserin içeriğinde yer alan desenleri boyadıkça ortaya çok güzel temalar çıkacak ve sizde bu temalara bakarak işte bu benim eserim diyerek kendinizle belki de uzun zamandan beri ilk defa övüneceksiniz. Bu eserin içeriğinde yer alan desenlerle vakit geçirdikçe psikolojinizin düzeldiğinin ve bununda günlük yaşamınıza olumlu etkiler yaptığının farkına varacaksınız. Sizin, büyük bir zevkle boyadığınız bu incecik desenlere Mandala yöntemi adı verilmekte ve faydaları dilden dile dolaşmaktadır. Günümüzde insanlar, para biriktiremiyorlar ama günlük yaşamın sıkıntılarından dolayı bolca negatif enerji biriktirebiliyorlar. Biriktirdiğiniz bu negatif enerjiyi üzerinizden atarak pozitif enerjiye çevirmek istiyorsanız boyama kalemlerini ve pastelleri bu desenlerle buluşturmanız bu isteğinizin yerine gelmesi için yeterli olacaktır.

            Renkler Sokağı eserinin içeriğinde yer alan incecik desenlerin sizi yoracağını ya da kafanızı daha da fazla şişireceğini düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Çünkü büyük bir itina ile hazırlanmış bu desenleri boyadıkça ortaya çıkacak renk cümbüşü sizi hem dinlendirecek hem de mutlu edecektir. Günümüzde hayatlarımız artık rutin hale gelmiştir ve bu rutin hayatlar hepimizi yormaktadır. Bu nedenle herkes, kısa bir süreliğine de olsa bu rutin hayatların dışına çıkmak ve kafa dinlemek istiyor. Sizi, bu rutin hayatın dışarısına çıkaracak maddi imkanlara sahip değilseniz, sizlere fazla bir maliyeti olmayacak bu eser ile birlikte rutin hayatınıza kısa bir süreliğine de olsa elveda diyebilirsiniz.

Yorum Sayısı: 1

Günlük yaşamın yorgunluğunu ve üzerinde biriktirmiş olduğu stresi atarak zihnimizi rahatlatan Renkler Sokağı eseri ile oldukça keyifli vakit geçireceksiniz. Ayrıca boyadıkça ortaya çıkan şekilleri kendiniz yapmış gibi haz alacaksınız. Bu şekilleri boyarken yanınıza sıcak bir içecek almanız ve hoşlandığınız tarzda fon müziği açtığınız, telefonunuzu da kapattığınız takdirde boyama keyfiniz mislince katlanacaktır. Bu eserin içeriğinde yer alan karmaşık şekilleri boyarken iş ve özel yaşama dair tüm...devamını oku

O
Orhan Vedat  -   26.06.2016