• Richard Gere Koleksiyon Set
    Richard Gere Koleksiyon Set
    Richard Gere Koleksiyon Set

Richard Gere Koleksiyon Set

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Nights in Rodanthe/ Sevgi Fırtınası (2008) İkinci bir şans asla geç değildir. Sadakatsiz'in yıldızlarından kalpleri uyandıracak bir aşk hikayesi. Richard Gere, Paul rolünde, kariyeri için ailesine yeteri kadar zaman ayıramayarak onları feda etmiş bir doktordur. Diane Lane ise Adrienne rolünde kendini çocuklarına adamış, kendisine dönmek isteyen, kocasından ayrı yaşayan bir annedir. Bu ikili Outer Banks sahilinde tam bir duygu yolculuğuna çıkarlar. Yaklaşan bir fırtınanın gölgesinde hayatlarının romantizmini yaşarlar.

Unfaithful/ Sadakatsiz (2002) Dayanamayacağınız bir gerilim. "Öldüren Cazibe'nin yönetmeninden yolunun üzerindeki herşeyi, herkesi ele geçiren yoğunlukta cinsellik ve tutku üzerine işlenmiş tehlikeli bir film. Olağanüstü bir Richard Gere ve Diane Lane, "Ağır ağır yanan erotik performansıyla filmi ateşliyor" (Rolling Stone). Edward ve Connie Sumner mükemmel bir hayata sahiptirler. Şehir dışında mutlu bir evde yaşamaktadırlar. Ama Connie'nin baştan çıkarıcı bir yabancıyla olan tesadüfi karşılaşması tam bir ilişkiye dönüşünce, ilk baştaki tutku saplantıya dönüşür ve ihanetin gerçek bedeli yıkıcı etkisini gösterir. Sadakatsiz, kalp atışlarını hızlandıracak esrar ve erotizmle dolu gerilim.
Pretty Woman 15th Anniversary S.E./ Özel Bir Kadın 15. Yıl Özel Versiyon (1990) Özel Bir Kadın 15. Yıl Özel Versiyonu'nda, daha önce hiç görmediğiniz özel seçenekleriyle çok daha karşı konulmaz! Oscar ödüllü Julia Roberts, Altın Küre ödüllü Rechard Gere ile karşılaştığında, arka sokaklardaki pırlantadır. Birbiri arına gelen rastlantılar, yaşanan bir haftayı büyülü bir romantizme dönüştürür.
An Officer and a Gentleman/ Subay ve Centilmen (1982) Richard Gere performansıyla izleyenleri büyülüyor. Loner Zack Mayo (Richard Gere) bir deniz kuvvetleri pilotu olmak için Subay Okulu'na girer ve 13 acı dolu haftadan sonra disiplin, aşk ve arkadaşlığın gerçek değerini öğrenir.
American Gigolo/ Amerikan Jigolo (1980) Onun işi kadınlara zevk vermek. Julian Kay memnun edeceği bir kadın arayışındadır. Orta yaşlı kadınların özel şöförlüğünü yapmaktadır. o Amerikan jigolodur. Ancak Julian'ın satılık aşkla dolu hayatı bir müşterisinin öldürülmesiyle tamamen değişir. Richard Gere bu seksi ve gerilim dolu filmdeki performansıyla göz dolduruyor.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.