Robbins ve Cotran Hastalığın Patolojik Temeli

Robbins ve Cotran Hastalığın Patolojik Temeli

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"İlk baskısından beri bu kitabın simgesi olmuş olan kusursuzluk geleneğini sürdürmektedir... İster başlangıç düzeyinde, ister yetişmiş, isterse ileri düzeyde olsun hastalık ile ciddi olarak ilgilenen öğrenciler bu kitaptan mahrum kalmamalıdır."


- JAMA, son baskının değerlendirmesi


Robbins Hastalığın Patolojik Temeli tüm zamanların en çok satan tıp kitaplarından biridir. Neredeyse tüm tıp öğrencilerinin satın aldığı tek kitaptır ve tüm dünyada mesleklerini uygulayan patologlar ve hekimler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.


Yeni adıyla Robbins ve Cotran Hastalığın Patolojik Temeli'nin bu 7. baskısı şimdiye kadar basılanlardan daha iyidir.  • Baştan sona tamamen güncellenmiş hücresel ve moleküler patoloji içeriğinin yanı sıra yeri geldiğinde ayrıntılı genetik bilgi vermektedir.

  • Çarpıcı, tamamen renkli bir tasarım ve %30'u bu baskı için yenilenmiş olan 1600'ün üzerinde tamamen renkli fotomikrografiler ve kavramsal çizimler içermektedir.


İhtiyaç duyduğunuz patoloji bilgisi için günümüzün en çok okunan yetkin kaynağına; Robbins ve Cotran Hastalığın Patolojik Temeli'nin 7. baskısına başvurun!


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.