• Roman Polanski Filmleri Set
    Roman Polanski Filmleri Set
    Roman Polanski Filmleri Set

Roman Polanski Filmleri Set

  • Geçici olarak temin edilemiyor
The Ghost Writer/ Hayalet Yazar (2010) Yetenekli Hayalet Yazar (Ewan McGregor) eski İngiliz Başbakanı Adam Lang'ın (Pierce Brosnan) anılarını kaleme alma işini kabul eder ve bir anda kendini seks ve politika dolu entrikaların içinde bulur. Yazar, politikacının geçmişini eşeledikçe uluslararası ilişkileri sonsuza dek etkileyecek sırları keşfeder. Yardımcı rollerde Kim Cattrall ve Olivia Williams'la Hayalet Yazar, usta yönetmen Roman Polanski'den (Pianist) başından sona kadar sizi diken üstünde tutacak sarsıcı bir gerilim. 

Frantic /Çılgın (1988) Polanski, kadim dostu Gerard Brach'la birlikte oluşturduğu senaryoda, durup dururken kendisini karışık bir entrikanın içinde bulan bir adamın öyküsünü anlatıyor. Alfred Hitchcock'un pek sevdiği bir tema. Amerikalı doktor Richard Walker, karısıyla balayını geçirdiği Paris'e neredeyse 20 yıl sonra dönüyor. Paris'in göbeğinde bir büyük otele iniyor, duşa giriyor... Ve çıktığında karısını kaçırılmış buluyor. 

Chinatown/ Çin Mahallesi (1974) Gittes, kocasının onu aldattığından şüphelenen güzel ve zengin bir kadın tarafından kiralanır. Başlangıçta bunu sıradan bir aldatma davası olarak görürken zamanla kendini yalan, ahlaksızlık ve sahtekarlık dolu bir dünyaya doğru hızla sürüklenirken bulur. 

Rosemary's Baby/ Rosemary'nin Bebeği (1968) İlk bebeğini bekleyen annelerin çoğu gibi Rosemary'nin de (Mia Farrow) kafası karışıktır ve bazı endişeleri vardır. Hırslı fakat başarısız bir aktör olan kocası (John Cassavetes) onu kariyerinin zirvesine çıkarmaya söz veren şeytanla bir anlaşma yapar.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.