Russky Klass A1-A2 (Rusça Çalışma Kitabı - Temel Seviye)

Russky Klass A1-A2 (Rusça Çalışma Kitabı - Temel Seviye)

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Russky Klass" yabancı dil olarak Rusça öğrenenler için hazırlanmış Ders Kitapları, MP3 CD’ler ve Çalışma Kitaplarından oluşmaktadır.


Serinin ilk kitabı olan Russky Klass A1-A2 Ders Kitabı, Temel seviyede Rusça öğrenmek isteyenler için Rus alfabesi ile okuma-yazma becerisinden başlayarak öğrencilerin günlük hayatı zorluk çekmeden devam ettirecek seviyede Rusça konuşmalarını hedeflemektedir.


Russky Klass A1-A2 Ders Kitabı ile birlikte bulunan MP3 CD, dinleme ve konuşma çalışmaları ile dilin etkin edinimine yardımcı olmaktadır.


Russky Klass A1-A2 Çalışma Kitabı, Ders Kitabına paralel alıştırma ve çalışmalarla öğrenilenlerin pekiştirilerek dilin kısa sürede edinilmesine yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır.


Учебник — основная часть комплекса «Русский класс» — предназначен для учащихся старших классов школ, гимназий, лицеев в возрасте 12–16 лет, у которых русский язык является вторым или третьим иностранным языком и рассчитан на 120 – 140 учебных часов.


Задача учебника — формирование коммуникативной компетенции на материале тем и ситуаций, актуальных для подростков.


Рабочая тетрадь используется в комплекте с учебником. Ко всем урокам учебника тетрадь содержит задания, направленные на формирование навыков и умений письменной речи, начиная с русской графики и орфографии и кончая умением написать записку, поздравление. Значительное количество заданий предназначается для формирования грамматиче ских навыков. Научный руководитель проекта Н.Д. Бурвикова


К комплексу прилагается CD.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.