Sağlık İşletmelerinde Geri Ödeme Modeli Olarak DRG
% 6indirim

Sağlık İşletmelerinde Geri Ödeme Modeli Olarak DRG

Kavramlar, Metodolojiler, Ülke Deneyimleri ve Karşılaştırmaları
  • 20,00 TL18,80 TL

    hopi kampanyası
    0,94 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Doç. Dr. Yıldız Ayanoğlu


Bulgaristan'da doğru. 1988 yılında Varna Ekonomisi Üniversitesi'nde Muhasebe ve Denetim Bölümünde lisans eğitimine başladı. 1989 yılında G.Ü.İ.İ.B.F. İşletme Bölümüne yatay geçişle eğitimine devam etti. 1993 yılında mezun oldu ve 1994'de aynı üniversitede araştırma görevlisi olarak göreve başladı. 1996 yılında yüksek lisansını, 2001 yılında doktorasını tamamladı. 2003 yılında yardımcı doçent, 2009 yılında doçent oldu. Konusunda çok sayıda makale, kitap ve proje çalışmaları vardır.


G.Ü.İ.İ.B.F. İşletme bölümü Başkan Yardımcısı ve Gazi Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü görevlerini yürütmüştür. Halen G.Ü.İ.İ.B.F. İşletme Bölümü vğretim üyeliğine devam etmekte ve muhasebe alanındaki çalışmalarını sürdürmektedir. Çok iyi derecede Bulgarca ve iyi derecede Rusça bilmektedir.


Evli ve iki çocuk annesidir.


Dr. Umut Beylik


1979 yılında Giresun'da doğdu. 2000 yılında Süleyman demirel Üniversite Mühendislik-Mimarlık Fakültesi'nden ve 2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık idaresi Yüksekokulu'ndan 2.Likle mezun oldu. 2009 yılında Gazi Üniversitesi İşletme ABD Hastane İşletmeciliği Bilim Sağlık Kurumları Yönetimi Bilim Dalında Doktora öğrenimini tamamladı. Kendi alanıyla ilgili çeşitli kitap, makale ve bildirileri bulunmaktadır.


Sağlık Bakanlığı'nın bir Devlet Hastanesinde Müdür Yardımcılığı görevi de yürütmüş olup, halen Sağlık Bakanlığına görev yapmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmekte olan Beylik, evli ve 1 çocuk babasıdır


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.