Sağlıklı Sporcu Nasıl Yetişmeli ?
% 25indirim

Sağlıklı Sporcu Nasıl Yetişmeli ?

  • 13,00 TL9,75 TL

    hopi kampanyası
    0,49 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

19.12.1950 Malatya Hekimhan'a bağlı Dursunlu köyünde doğdu. İlk orta ve liseyi Ceyhan da tamamladı. Değişik okullardan sonra 1977 yılında Adana İktisadi Ticari İlimler akademi'sinin Maliye Muhasebe bölümünden mezun oldu. Serbest Muhasebeci, Mali Müşavir-Denetçi olarak çalışmaktadır. Yüzme antrenörü olmasına rağmen, tüm spor dallarıyla amatör olarak her zaman ilgilendi. İyi bir taraftar ve seyircisidir.


Spor için eğitim ve eğitim için spor. Temelde var olan birşey varsa da şudur; Spor veya herhangi bir konuda eğitemediğiniz insana öğretemezsiniz, öğretemediğiniz insanı eğitemezsiniz. Spor insanda var olan üstünlük egosunun ve başarının ve kitlelere kabulüdür.


Spor kitleler tarafından benimsenen bir faaliyet olması nedeniyle. Toplum fertlerinin bedensel gelişimini sağlamak kadar, sosyal ve ruhsal bunalımları önlemek. Fikir eğitiminden sorumlu bir eğitim ve öğretim sistemi artık geçerli değildir. Spora yapılan yatırım toplum ve devletin ekonomik gücüyle orantılı olmasıyanında toplumun sosyal açıdan.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.