Sağlıkta İlaç Pazarlaması
% 18indirim

Sağlıkta İlaç Pazarlaması

Araştırma, İnceleme, Mülakat, Yorum, Sonuç ve Değerlendirmeler
  • 140,00 TL114,80 TL

    hopi kampanyası
    5,74 Paracık
    Babil.com'da 60> TL ve üzeri ücretsiz kargo kampanyası
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Sağlıkta İlaç Pazarlaması kitabı, çok ciddi ve anlamlı araştırma, inceleme, yorum ve mülakatlarla okuyucu, yararlanıcı, sağlık alanında çalışan uzman kişi ve kurumların hizmetine sunulmuştur.


Kitabımızdan; Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora yapan öğrencilerle araştırmacılar, doktor ve eczacılar, ilaç firmaları çalışan ve yöneticileri ile pazarlamacı, satışçı, satış temsilcileri, sağlık sektöründe ilgili alanda çalışan kişi, kurum ve kuruluş yöneticileri ve hedef kitleler çok geniş boyutlarda yararlanabilirler.


Mal ve hizmeti üretmek kadar pazarlamak ve satmakta çok önemlidir. Bu, iki ve çok önemli değişken pazarlama elemanları ve satış elemanları, çalışanları, yöneticileri ve ekibinden oluşur. Pazarlamanın kişisel ve kurumsal boyutu satışa dönüştüğünde hedeflere ulaşır ve performansı yakalayarak sürdürür. Pazarlama ve satış ekibinin kurulması, örgütlenmesi, kurum ve kuruluşları ile yöneticileri ve diğer tüm değişkenleri ile birlikte süreçler bütünüdür. Sağlık sektörü ile ilaç sektöründe çalışan yönetici ve uzmanlar, başka doktor, eczacı ve hemşireler olmak üzere çok ciddi, anlamlı, eğitim ve uzmanlık süreçlerinden geçmişlerdir. Özel kişilikleri tüzel kişilikleriyle birleştiğinde, kurumsal kültürü oluşturur ve sonuçta hedef kitleleri hastalara müşteri memnuniyeti sağlarlar.


Sağlık bakanlığı ve teşkilatı çalışan, yönetici ve uzmanlarıyla Dünya Sağlık Teşkilatı arasında ve diğer kurum ve kuruluşlarla iletişim, işbirliği, bilgi ve deneyim paylaşım süreçleriyle birlikte çalışarak ülkesine çok yararlı hizmetler sağlamış ve küresel dünyada hak ettiğinden fazla yerini almıştır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.