Sahte Diplomalı Başkan
% 24indirim

Sahte Diplomalı Başkan

  • 20,00 TL15,20 TL

    hopi kampanyası
    0,76 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

AKP ve yandaşlarının cevap veremediği temel soru şu;


Tayyip Erdoğan’ın mevcut düzende yapamadığı ve Devlet Bahçeli’nin desteği ile getirilmesi planlanan Başkanlık Sistemi ya da “Cumhurbaşkanlığı Sistemi” sayesinde yapacağı nedir?

Aslında AKP’lilerin ve Devlet Bahçeli’nin tek derdinin, diploması sahte olduğu halde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün makamında oturan Tayyip Erdoğan’ı bu durumdan kurtarmak olduğu anlaşılıyor.

Tayyip Erdoğan’ın eğitim düzeyi nedeniyle Cumhurbaşkanı olamayacağını iddia eden MHP Milletvekili Yusuf Halaçoğlu’na ve başta Gökçe Fırat olmak üzere diplomasının sahte olduğunu iddia edenlere dava açamaması da diplomasının sahte olduğu konusunda yeterli şüphe oluşturmaktadır.

Şu halde diploması olmayan ya da sahte diplomalı binlerce memuru işten atan ve onlara Kabahatler Kanunu’ndan, sahtecilikten, kalpazanlıktan dava açan Devletin tepesinde, sahte diplomalı bir Cumhurbaşkanı mı oturmaktadır? Bu “Türk Tipi Başkanlık” sisteminin acilen getirilmeye çalışılmasının sebebi hikmeti bu mudur?

Bir kaç gün önce MHP Genel Başkan Yardımcılığından istifa eden Atilla Kaya’nın Tayyip Erdoğan’a yazdığı açık mektupta ifade ettiği gibi;


“Sizin neyiniz ‘Türk tipi’ki, başkanlığınız da ‘Türk tipi’ olsun! Siz, elinizden gelse, adında ‘Türk’ geçiyor diye ‘türkü’ bile söyletmezsiniz. Siz değil miydiniz; Türk Milleti’ni 36 etnik parçaya bölen.”


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.