Saklı Kurtlar: Kehanet
% 25indirim

Saklı Kurtlar: Kehanet

  • 15,00 TL11,25 TL

    hopi kampanyası
    0,56 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Murat Şenol Kayır, sarsıcı ilk romanı Saklı Kurtlar ‘Taş Melek’in ardından, çok daha cesur ve çarpıcı bir kitapla, Saklı Kurtlar ‘Kehanet’ ile okurlarının karşısında... “O, kimine göre insanlığın eşsiz hazinesi; kimine göre dünyanın en güçlü silahıydı... 2600 yıldır kayıptı! 29 Temmuz 2013’te bulunan ve emanetin ehli olanların topraklarına getirildi. Sizler bu kitapta; kadim levhalardaki sırrın nasıl çözüldüğünü görecek, büyük bir müjdeyi öğrenecek ve yapılan tebliği anlayacak; soyu Türk, kanı kurt olanların yazdığı, ahir zamanın en büyük hikâyesini okuyacaksınız.” “Derinlerde büyük bir savaş var! Pek çoğunun inanmadığı, bazılarının fark etmediği ya da bilmek istemediği acımasız bir savaş. İnsanlık tarihi kadar eski ve kıyamete kadar sürecek; tarafkarı derin, hedefleri derin, sonuçları derin bir savaş... Ve bu ilahî kavgada; en ön safta, Türk milletinin adanmış koruyucuları var.” Saklı Kurtlar ‘Kehanet’… Aslında kim olduklarını yeniden hatırlamak isteyenler için...

Yorum Sayısı: 2

Ya doğruysa? Bu deli işi kitap için yorumun sadece bu. 4 saatte okudum ama 4 gündür bahsedilen bilgilerin gerçekte var olup olmadığını araştırıyorum internette. Gelecek Mehdi'nin ordusu sahiden Börü Budun mu? Beni ilgilendiren kısmı sadece bu. Umarım sadece delice bir kurgudur.

K
Kıvanç Örgücü  -   14.05.2016

Saklı Kurtlar serisi, bir kitaptan çok ötesi. Politik kurgu kitaplarıyla ilgili tüm bildiklerinizi unutun. Saklı Kurtlar Taş Melek'den sonra sabırla beklediğime kesinlikle değdi. Çıktığı gün aldım ve çabucak bitti. Şimdi sırada ne var? Bunun daha ötesi ne olabilir? Sonsuz teşekkürler Saklı Kurtlar.

Ş
Şimal Hasanova  -   13.05.2016