Saklı Kurtlar
% 25indirim

Saklı Kurtlar

Taş Melek
  • 15,00 TL11,25 TL

    hopi kampanyası
    0,56 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Kaderi birlikte yazılmış meleklerle kurtların tanıklık ettiği, binlerce yıllık bir gizemin zaman yolculuğu. Kutsanmış bir milletin gerçek çocuklarının efsanevi hikayesi. Ellerinizde açılıp, gözlerinizden yüreklerinize akmayı bekleyen, kurgu ve gerçeğin cesurca karıştığı, büyülü bir anlatı. Asırlardır hiç böyle anlatılmadılar. Yeniden uyandılar ve sizi de uyandırmak için artık aranızdalar! Türk tarihinin en gizemli yapılanması Saklı Kurtlar’ın, sır arşivinden ilham alınarak yazılmış sarsıcı bir eser. Aslında kim olduklarını yeniden hatırlamak isteyenler için...

Yorum Sayısı: 6

İnternet sitelerinde yorumlarını abartılı bulup, sırf merakımdan aldığım bir kitap. Yorumlayanlar az bile söylemişler, ben böyle sürükleyici, heyecan verici, duru ve akıcı bir dille anlatılmış bir romanı çok uzun yıllardır okumadım. Muhteşem bir kurguya sahip sanırım artık yerli bir Dan Brown'umuz var. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ve unutmadan kitabın içinde yazanların gerçek olmasını, tüm kalbimle diliyorum.

E
Erdal Polat  -   22.08.2015

Ben bir emniyet mensubuyum. Bir amirimin tavsiyesi üzerine okuduğum bir kitap. Böyle bir kitaba ne söylenir bilmiyorum? İki gündür şok geçiriyorum resmen. Konuştuğum bazı meslektaşlarım Saklı Kurtlar'ın ve Proje Miraç 'ın gerçek olduğunu, daha önce de duyduklarını söylüyorlar. Gazetelere günlerce manşet olacak bir olayın neden kitap olarak yazıldığını hala anlamadım. Bunun adı resmen çılgınlık. birileri çıkıp gerçeği açıklasın.

Ö
Öykü Tomruk  -   01.08.2015

"Saklı Kurtlar yalnızca bir kitap değildir... Bir davadır! İnançtır! Yaradan’a verilmiş bir söz, edilmiş bir yemindir. Kıyamete kadar masumu ve Türk'ü korumak için yapılan bir savaştır. Unutmayın… Türk doğulur ama Kurt olunur!" diyordu yazar, kitabın internet sayfasında. Kitabı okuduktan sonra bu açıklamaya ben de tamamen katılıyorum. Saklı Kurtlar 'Kehanet' kitabının çıkışını da büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.

K
Kaan Kurthan  -   03.02.2016

Son yıllarda okuduğum en iyi Türkçe roman. Yazarını hiç duymadım ama mükemmel iş çıkarmış. Eğer yine yazacaksa ben beklemeye hazırım, değer doğrusu. Çılgın bir kitap nasıl olur derseniz? Tek tercih Saklı Kurtlar 'Taş Melek' ...

E
Eda Esmer  -   02.07.2015

Tam 264 sayfada anlatılmış muhteşem bir destan. Kusursuz bir şehir efsanesi. Sonu mutsuz biten ama içi umut dolu bir masal. Sarsıcı bir hikaye. Avuçlarımızın içine bırakılan kocaman bir umut. Saklı Kurtlar benim için her şey. Ya da siz ne arıyorsanız o. Gururluyum. Çok gururluyum. Yaşasın Türk milleti, yaşasın Saklı Kurtlar.

C
Cumhur Kuyucu  -   25.07.2015

Yorumumun başlığı gibi kitap ve içindekiler gerçekten olağanüstü... Sarsıcı, korkutucu, sürükleyici ve gurur verici... Bu kitap tam bir çılgınlık. İçindekiler doğru mu? Bence evet. Ya değilse 'Hiç umurumda değil' keyfini çıkarın. Bir kitabın filmi yapılacaksa o kitap bu bence. Elinize sağlık emeği geçenlerin yüreğine sağlık. Sabırsızlıkla bu muhteşemliğin devamını bekliyorum. Saygılarımla.

S
Solmaz Sarıkçı  -   30.06.2015