Sana Söyleyemediğim Her Şey
% 31indirim

Sana Söyleyemediğim Her Şey

  • 22,00 TL15,18 TL

    hopi kampanyası
    0,76 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Lydia öldü. Ama henüz kimse bilmiyor...


Böyle başlıyor bu hikâye. Lydia’nın kahvaltıya inmediği o mayıs sabahında. Lee ailesi; pişmanlıkları ve kırgınlıkları, ihanetleri ve güvensizlikleri, söyledikleri ve söylemedikleriyle mutfak masasında beklerken. Sonrası, adına mutluluk dediğimiz denge oyunu ve bizi bir arada tutan sırlar üzerine başka bir hikaye... Yayınlandığı günden bu yana, okurların ve eleştirmenlerin övgüyle karşıladığı Sana Söyleyemediğim Her Şey,
her sayfası küçük sürprizlerle dolu, etkileyici, özel bir roman.


Hayranlık uyandıran bu kitapla ilgili tek endişem, bundan sonra okurun beklentisinin çok daha fazla yükselmesi. Derin, dokunaklı ve hassas bir metin.


- Chris Schluep


Başarılı bir ilk roman, aynı zamanda yürek burkan bir hikâye... Celeste Ng, hünerli bir şekilde ipleri elinde tutmayı başarıyor. Çokkuşaklı bu roman, bir ailenin bütün sırlarına ışık tutan son derece ilgi çekici ve ustaca bir eser.


- Los Angeles Times


Sürükleyici bir gizem ve farklı ırklardan gelen bir aile üzerine etkileyici bir inceleme. Tartışma yaratacak bir ilk roman.


- Entertainment Weekly


Zekice yazılmış, duygusal bir ilk roman. Ng, asimilasyon temasını duygusallıkla ve gitgide artan bir gerilimle, birbirinin içine geçmiş bir masal gibi işlemeyi başarmış.


- O Magazine


Eğer bu romanı okumadıysanız, şimdiye dek iyi bir Amerikan kurgusuyla karşılaşmadınız demektir.


- The New York Times Book Review


Yorum Sayısı: 1

Uzun zamandır bu kadar duygusal bir kitap okumamıştım.Okuduğum en güzel kitaplardan biri ve insanın kalbine işliyor adeta.Sıkı sıkıya bağlanmış harika bir kurgu. Bu kitabı kesinlikle okumalısınız, çünkü ben müthiş etkilendim. .

N
Nuray Durmuş  -   07.03.2016