• Sandra Bullock Koleksiyon Set
    Sandra Bullock Koleksiyon Set
    Sandra Bullock Koleksiyon Set

Sandra Bullock Koleksiyon Set

  • Geçici olarak temin edilemiyor
The Blind Site/ Kör Nokta (2009) Sıradışı gerçek bir hikaye. Michael Oher (Quinton Aaron) aile hakkında az, spor hakkında ise daha az şey biliyordu. Bu evsiz küçük adam sadece Memphis caddelerinden haberdardı. Leigh Anne Tuohy, bu genç ve onun dünyasıyla tanıştığında, Michael'in yeni bir yuvası oldu. Tuohy ailesi yeni bir evlat, çocuklarsa bir erkek kardeş sahibi olmuştu. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde Michael'in sokaklardan, Amerikan futbolunun aranan yıldızı haline gelişine tanıklık edeceğiz.

The Proposal/ Teklif (2009) Sandra Bullock, kahkahalarınıza engel olamayacağınız bu muhteşem romantik komedide en eğlenceli rollerinden biriyle karşınıza çıkıyor. Sınır dışı edilmek ve hayatının anlamı olan yüksek mevkili işin kaybetmek üzere olan dominant Margeret, asistanı Andrew (Ryan Reyonlds) ile nişanlandığını anons eder. Andrew'un evlenmek için bazı şartları vardır. Bu sıradışı çiftin, şimdi damadın ailesini ve göçmen bürosu görevlisini ikna etmek için Alaska'da 4 kısa güncük geçirmesi gerekmektedir. Mary Steenburgen, Craig T. Nelson ve muhteşem Berry White gibi yıldız oyuncuların parladığı bu Teklif'e tekrar tekrar evet diyeceksiniz. 

Lake House/ Göl Evi (2006) Birbirlerini hiç görmemiş aşık iki insanın hikayesi. Dr. Kate Forster sonunda aradığı romantizme kavuşmuştur. Tek sorun bunun çok uzak mesafeli bir ilişki olmasıdır. O, Chicago'nun merkezinde yaşarken aşık olduğu adam şehir dışında bir göl kenarında yaşamaktadır. Ve daha fazlası da vardır: Kate 2006 yılında yaşarken adam 2004 yılında yaşamaktadır. Keanu Reeves ve Sandra Bullock Speed'den bu yana ilk kez, bu zamanın ötesinde yaşanan aşk dolu hikayede kameraların karşısına geçiyorlar. 

28 Days/ 28 Gün (2000) Sandra Bullock'dan muhteşem bir komedi. Gwen Cummings (Sandra Bullock), iyi vakit geçirmeyi ve partilere katılmayı seven, uyuşturucu ve alkolde sınır tanımayan başarılı bir gazetecidir. Gwen, kızkardeşinin düğün arabası olan limuzini ödünç alıp kaza yapınca, erkek arkadaşı Jasper (Dominic West) ile yaşadığı vahşi hayat aniden sona erer ve 28 gün rehabilitasyon cezası alır. Kendini katı kurallar ve garip ritüeller içerisinde bulan Gwen, bir süre sonra eşsiz danışman Cornell'in (Steve Buscemi) liderliğinde tuhaf bir gruba katılır. 

While You Were Sleeping/ Sen Uyurken (1995) Yalnız bir metro çalışanı olan Lucy, yakışıklı bir yabancıya (Peter Gallagher-The O.C.) aşık olur. Fakat saldırıya uğrayıp kafasına aldığı darbe ile hafızasını yitiren bu adama yardım edince, genç adamın ailesi tarafından onun nişanlısı sanılır. Lucy bu iç tanımadığı adamla birlikte bir hayatı olduğunu uydurunca işler daha da karışır. Fakat genç adam komadayken Lucy onun erkek kardeşine aşık olur. Şimdi bu iki adam arasında bir seçim yapmak zorundadır.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.