Şantaj
% 31indirim

Şantaj

Her Günah İz Bırakır
  • 25,00 TL17,25 TL

    hopi kampanyası
    0,86 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Her Günah İz Bırakır


Matt Hunter geleceği parlak bir üniversite öğrencisidir ve bir kavgayı ayırmaya çalıştığı sırada birinin ölümüne sebep olur. Hayatına dair tüm hayalleri bir kâbusa dönüşen Matt, hapiste geçirdiği beş yılın ardından toparlanmaya ve hayatını yoluna koymaya başlamıştır. Eşi Olivia hamiledir, hayallerindeki eve kavuşmak üzeredir ve ağabeyinden devraldığı şirketin işleri yolundadır.


Fakat Olivia iş seyahatindeyken Matt’in aldığı bir mesaj her şeyi tersine çevirmek üzeredir.


Olivia’nın sırları bir bir ortaya çıkarken Matt de tekrar hapse girme riskiyle karşı karşıyadır.


“Coben’in en iyi yaptığı şeylerden biri karakterlerinin aklını ve kalbini okuyucuya yansıtmasıdır.  Sıradan insanlar kendi halinde yaşarken birden suç ve kargaşa dolu korkunç bir dünyanın içine düşüverirler. Şantaj’da da aynen böyle oluyor, kitap o kadar sürükleyici ki bitmesin isteyeceksiniz.”


- USA Today


“Hitchcock’un filmlerinde yaptığı şeyi Harlan Coben kitaplarında yapıyor.”


- South Florida Sun-Sentinel


“Harlan Coben, sürpriz sonların ve elinizden bırakamayacağınız kitapların modern ustası…”


- Dan Brown


 


Yorum Sayısı: 1

Her satırı heyecan ve gerilim dolu olan bir kitabı daha bitirmiş bulunmaktayım. Matt Hunter geçmişte yanlışlıkla bir insanı öldürüp hapis yattıktan sonra, kaldığı yerden yaşamaya devam eder. Mutlu bir evliliği ve kardeşinin desteğiyle çalıştığı bir avukatlık firmasında işi vardır. Yine aynı şekilde işterken , telefonuna karısından bir mesaj gelir. Açıp baktığında karısının kendini aldattığını gösteren bir resim gelir. Öte yandan müfettiş Loren bir cinayet davası ile ugrasmakta ve öldürülen...devamını oku

N
Nuray Durmuş  -   08.03.2016