Savage Wolverine - 2
% 30indirim

Savage Wolverine - 2

Ölüye Dokunan El
  • 25,00 TL17,50 TL

    hopi kampanyası
    0,88 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Kural Yok ... Acı Var!


Wilson Fisk, yani başına geçmek için çetin mücadeleler verdiği suç âlemindeki ünlü Kingpin, Hand adıyla bilinen Ninja lejyonunun önderliğine yükselmişti, fakat tahtını zorlayanlar yok değildi. Hakemler diye bilinen esrarengiz bir kurul, Fisk'i hayata döndürdükleri bir seçilmişle sınayarak görevinden azletme hamlesinde bulunduğunda, Fisk bu kirli hesabı görmeleri için Marvel evreninin en acımasız iki katilini göreve çağırır:
Elektra ve Wolverine ...


Ölümcül Ninjalar, keskinden daha keskin kılıçlar ve ölümcül intikam hamleleriyle doludestansı serüvende önlerine geleni kesip biçecekler! Ardından dünya dışı bir heyecan, benzersiz bir hikâyeyle yürekleri dağlayacak! Tuhaf bir gezegende ve o gezegenin daha da tuhaf sakinleri arasında mahsur kalan Wolverine, bu yabancı gezegeninin derinliklerinde saklı korkunç bir gerçeği açığa çıkaracak. Bu vahşi  ve egzotik topraklardan sağ kurtulmaya çalışan Wolverine, peşindeki çocuk suikastçı ve onun geçmişiyle olan karanlık bağlantısıyla birlikte hedefine adım adım ilerleyecek!


Bu ciltte Zeb Wells ve Jock'un yazıp Joe  Madureira ve Jock'un resimlediği Savage Wolverine - 6-11 arası sayılar toplanmıştır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.