Schwartz's Principles of Surgery : Sınavlara Hazırlık Kitabı

Schwartz's Principles of Surgery : Sınavlara Hazırlık Kitabı

Açıklanalı Soru Çözümleri
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Her sorunun beraberindeki akılcı ve konu anlatımlı yanıtlar, daha iyi kavramaya olanak veriyor. Her tür sınava cerrahinin en önemli kaynağı olan Schwartz’s Principles of Surgery, dokuzuncu baskının gözden geçirildiği bu kitapla hazırlanın. Her bölümün direk olarak Schwartz’s Principles of Surgery’deki bölümlere bağlantılı olduğu bu güçlü hazırlık kitabı, cerrahi yeterlik sınavları, asistan gelişim sınavları ve Amerikan Cerrahi Board sınavlarında çıkma olasılığı oldukça yüksek 1100’den fazla soru içeriyor.


Modern cerrahinin zirvedeki bazı isimlerince hazırlanan sınav tarzı bu sorular cerrahi pratiğe uzman gözüyle ve güncel bir bakış sağlıyor. Her sorunun beraberindeki akılcı ve konu anlatımlı yanıtlar, daha iyi kavramaya olanak veriyor. Önceki baskıların tümünden daha fazla tablo ve şekil içeren Schwartz’s Principles of Surgery Sınavlara Hazırlık kitabı benzersiz bir kaynak.


Özellikler;  • Bütün bölümler bilinen en önemli kaynak kitabı olan Schwartz’s Principles of Surgery, dokuzuncu baskıdakilerle paralel.

  • 1100’den fazla sınav sorusu ve açıklamalı yanıtları.

  • Her bölümdeki sorular asistan sınavlarındaki gibi ‘Temel Bilimler’ ve ‘Klinik’ olarak ikiye ayrılmış biçimde.

  • İki yeni bölüm: Moleküler Biyoloji ve Etik, Palyatif Bakım ve Yaşamın Sonunda Bakım


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.