Şeftali Kokan Bir Yaz
% 25indirim

Şeftali Kokan Bir Yaz

  • 29,00 TL21,75 TL

    hopi kampanyası
    1,09 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Tam bir baş belası olan Murphy, içine kapanık, masum Birdie ve sosyetik güzel Leeda...


Birbirlerinden her anlamda farklı olan Murphy, Birdie ve Leeda’nın hayatları hiç beklemedikleri bir şekilde bir yaz Darlington Şeftali Bahçesi’nde kesişir. İlk başlarda her ne kadar üçü de birbirinden uzak durmaya çalışıp birbirlerine karşı soğuk olsa da zamanla aralarında hiç kimsenin ya da hiçbir şeyin kolay kolay koparamayacağı bir bağ oluşur. Acaba bu bağ, bu üç genç kadının hayatındaki sorunları da çözmelerinde etkili olacak mı, dahası içlerindeki hissettikleri boşluğu doldurmaya bu bağın gücü yetecek midir?


Bu yaz diğer yazlardan çok farklı olacak!


Şeftali Kokulu Bir Yaz, “arkadaşlar güzeldir” sözünün altının çizildiği, bütün farklara rağmen insanın birbirine tutunmasının değerini gösteren sıcacık ve samimi bir öykü.


"Anderson’ın hikayesi, ergenliğin son çığlıklarıyla beraber, o yaşlara özgü sıkıntıları ve beklentileri dile getiriyor."


- Publishers Weekly


"Komik, özgün ve tam anlamıyla çok yaratıcı. Jodi Anderson’ın kalemi oldukça cezbedici. Şeftaliler kadar lezzetli ve tatlı bir hikaye."


- Booklist


Yorum Sayısı: 2

Yayınevinin ilk kitabı ama çok başarılı bir çıkış olmuş onlar için. Kitabın cildi ve kalitesi; içeriği vereceğiniz her kuruşa değiyor. Ayrıca babil.com'un iade sürecindeki kolaylığı için kendilerind çok teşekkür ederim. Ürün ilk elime ulaştığında ufak bir hasarı vardı, iade için görüştüm ve hemen arkasından bir yenisini gönderdiler. O süreçten sonra alışveriş yaparken artık hiç tereddüt etmiyorum.

K
Kadriye Özcan  -   08.02.2016

Okurken başta 'acaba bir gençlik hikayesi mi?' diye tereddüt etsem ve konuya girmekte zorlansam da, kitap ilk 50-60 sayfadan sonra beni içine çekmeyi başardı. Çünkü dikkatle okuduğunuzda konunun aslında "arkadaş olduk, dertlerimiz bitti, yaşasın hayat!"tan daha öte olduğunu anlıyorsunuz. Bu hikayede aşk da var, üzüntü de, arkadaşlık da var, ailevi dertler de.. Ayrıca yalın bir dille yazılmış olması ve samimi anlatımı da okunmasını kolaylaştırıyor. Eğer ki içinizi ısıtacak, kafanızı dağıtacak ve...devamını oku

İ
İrem @Mybookheaven  -   16.03.2016