• Sen Benim Diğer Yarımsın% 31indirim
    Sen Benim Diğer Yarımsın
    Sen Benim Diğer Yarımsın

Sen Benim Diğer Yarımsın

  • 22,00 TL15,18 TL

    hopi kampanyası
    0,76 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 iş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Dünyada birbiri için yaratılmış kaç insan vardır?


Ruh ikizleri; yalnızca onlar bu büyüyü taşır. Toprağa düşen yıldırım kadar nadir gelirler dünyaya. Ama bir araya gelip aşık olduklarında... İşte o zaman, toprak ikiye bölünür. Gökyüzü deryaya, derya ateşe hücum eder. Kargaşa yağar evrenin her bir köşesine, sel olur...


Zarlar atılır, yıldızlar kesişir; ardından Poppy ve Noah düşürür toprağa o ilk kıvılcımı. Fakat o şey, iki büyülü ruhun karşısında durmaktadır, sanki görünmez bir duvar gibi. Felaket, kıyamet, ölüm; engelleyebilir mi kucaklaşmasını alacakaranlıkla gecenin?


"Gerçek aşkın karşısında kim durabilir?"


"Korkusuz, taze, ateş kadar sıcak bir roman: Sen Benim Diğer Yarımsın. Kesinlikle soluksuz okuyacaksınız."


-Amazon


"Herkes hayatında bir defa da olsa ruhunun derinliklerinde gerçek aşkı tatmıştır. İşte bu kitap size o tadı tekrar hatırlatacak."


-Usbourne Yayın Grubu


"Evreni kaosa sürükleyen sıradan aşıkların, sıra dışı aşk hikayesi. Bu roman kalbinizi ateşe verecek. Tıpkı benimkini verdiği gibi."


-C. J. Skuse


"Romeo ve Juliet'i bir kenarda tutun ve Poppy ve Noah'la tanışın."


-The Lancashire Evening Post


Günümüzde herkesin aşkını ifade etmek için ruh ikizim ifadesini kullanması adeta ağızlara sakız olmuştur. Oysa bu kelime her aşk için kullanılabilecek hafif bir kelime değildir. Holly Bourne, Sen Benim Diğer Yarımsın eserini okuyan okuyucular, ruh ikizinin ne manaya geldiğini idrak ederek bundan sonraki yaşamlarında birine ruh ikizim diyeceklerse demeden önce uzun uzun düşüneceklerdir. Holly Bourne, Sen Benim Diğer Yarımsın eserini okuyan herkes, gerçek aşkın karşısında durulmayacağının, gerçek bir aşkta çiftlerin alaca karanlıkla gece gibi olduğunun farkına vararak bundan sonraki yaşamlarında gerçek bir aşka sadece saygı duyacaklardır. Bu dünyada yaşayıp da gerçek aşkı tatmayan bir insan bulmak gerçekten imkansızdır. Bu eser, okurlara geçmişte bir yerlerde kalmış olan gerçek aşkını tekrar hatırlatarak onları biraz hüzünlendirse de gerçek aşkının hayatına katmış olduğu tadı nostalji yoluyla tekrar alacak ve kendini bir boşluğun içerisinde hissedecektir. Holly Bourne, Sen Benim Diğer Yarımsın eserini okuyanlar, aşkın ne demek olduğunu, sıra dışı bir aşk yaşayarak nasıl mutlu olunacağının farkına vararak kalplerini ateşin içine atacaklardır ama o ateş Hz. İbrahim’i (r.a) nasıl serinlettiyse, aşıkların kalbini de öyle serinletecektir. Çünkü gerçek aşk, insanın kalbini yakmaz, ancak serinletir. Günümüzde aşk kelimesinin basite indirgenmesi, birbirini daha doğru dürüst tanımayan gençlerin biz birbirimize deli gibi aşığız demesi, gençlerin aşkın ne demek olduğunu bilmediğinin delilidir. Bu nedenle özellikle gençler, Holly Bourne, Sen Benim Diğer Yarımsın eserini mutlaka okumalılardır. Bu eseri okuyan okuyucular, acaba benim ruh ikizim şu an nerelerde ve ne yapıyordur diye düşünmeye başlayacaklardır. Eğer olur da bir gün ruh ikizinizi bulursanız onunla her şeyi sonuna kadar yaşayın. Hayatınızda yarım hiçbir şey bırakmayın. Bu eserin insanı rahatlatan en büyük yanı ruh ikizini bulamasa bile insanın dünyada bir ruh ikizinin olduğunu bilmesi, kendini anlayabilecek, derdini paylaşabilecek birinin olduğunu bilmesinin güzel bir şey olduğudur.
Yorum Sayısı: 1

Hayatımda beğendiğim ilk ve tek aşk romanıydı. Kapağının böyle durduğunda bakmayın oldukça acıklı ve farklı bir kitap bence aşk sevseniz de sevmeseniz de okumanız gereken bir kitap

B
Beyza Nur Karaağaç  -   16.02.2016