Sen Çeyrek Ben Yarım
% 31indirim

Sen Çeyrek Ben Yarım

  • 8,00 TL5,52 TL

    hopi kampanyası
    0,28 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Öykü ile şiirin tanışmasıdır bu kitap,


Semiha’nın rüyası,


Nazan’ın Miray’a itiraf edemediği aşkı…


Hasan’ın Umut ile kardeşlik imtihanı


Ve en önemlisi anne sevdasıdır,


Ölüm korkusudur bu kitap.


Hayatımızda her daim aşkın, umudun ve yaşanmışlıkların var olduğu bir öykü ile karşılaşıyoruz değil mi? İşte böyle bir kitap…


Kitabın ilk yarısındaki çalışma olan “Çeyrek” ile insanoğlunun herhangi bir yaşam kesitinde karşılaştığı öyküler yazarın İçsel dokunuşu betimlenerek okuyucu karşısına çıkmakta.


On bir öyküden oluşan bu ilk bölüm; her okuyucunun kendinden bir parça bulacağı ve okurken kahramanların ruhlarını kendilerinde hissedecekleri bir bölüm niteliği taşımaktadır.


Kitabın ikinci bölümü olan “Yarım” ise yazarın kendi yaşamından kesitleri yansıttığı, kısa fakat irdelendiğinde büyük anlamlar taşıyan, psikolojik dokunuşlar barındıran şiirlerden oluşan bir bölümdür.


Yılların biriktirdiği, duyguların kelimelere döküldüğü bu kısa şiirler de tıpkı öyküler gibi kimi zaman gerçek bir yaşamın temsili olmakta, kimi zaman ise sonsuz bir hayale ulaşmanın umuduna ışık tutuyor.


Yorum Sayısı: 2

Yazarın ilk kitabı olması tereddiüte düşürse de alıp okuduğumda aslında önyargılardan kurtulmamız gerektiğini anladım. güzel yazmış. tavsiyemdir. okuyun

O
Onur Sekman  -   13.05.2016

Kitaptaki Hikayeler ve şiirlerin tamamı çok güzel. Emeğinize sağlık

E
Erdal Arslan  -   15.04.2016