Senden Sonra Ben
% 23indirim

Senden Sonra Ben

  • 29,90 TL23,02 TL

    hopi kampanyası
    5,00 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Beni o kadar da sık düşünme. Sadece iyi yaşa.


Sadece yaşa… Sevgiyle, Will.


Louisa Clark ve Will Traynor birlikte altı ay geçirmiştir. Koca bir yılın yarısı… Ve bu altı ay çok şeyi değiştirmiştir. Lou artık kendi hayallerinden korkan o kasabalı kız değildir fakat hayatı Will’in istediği gibi cesurca yaşamayı da başaramıyordur. Sevdiklerini kaybeden insanların yollarına nasıl devam ettiklerini bilmiyordur çünkü Will’in olmadığı bir dünya onun için hâlâ katlanılması zor bir yerdir. Boş bir apartman dairesinde yaşıyor, havaalanında korkunç bir işte çalışıyordur. Yaşasa da onun için hayat diye bir şey yoktur, ta ki karşısına onu Will’e götüren, kimsenin haberinin olmadığı bir bağlantı çıkana dek…


Kederden arınma yolculuğu hiçbir zaman dolambaçsız değildir ama hayat bazen o incecik çizgide yürürken sunar mucizelerini… Lou sonunda umudu tekrar bulup yeni bir hayat için hayaller kurmaya başlayabilecek midir?


Hikâyelerin mutlu sonla bitmesi için yola devam etmek gerekir…


“Aşka, kedere ve hayata sıcacık, komik ve umut dolu bir bakış… Yanınıza koca bir kutu mendil alın.” 


- Stylist


 “Şaşırtıcı kurgusu, insanı kendilerine âşık eden karakterleri ve kâh ağlatıp kâh güldürmesiyle bu kitap resmen kusursuz.” 


- Glamour 


“Gündelik hayatı esprili ve sıcacık bir dille kaleme alma yeteneğine sahip olan Moyes, aşka inanmanızı sağlamadan önce yüreğinizi sızlatmayı başarıyor. Bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız.”


- Sunday Express, S 


Yorum Sayısı: 3

Hem ağlatan, hem güldüren fazlasıyla harika bir kitap!

G
Gülsüm Yeşilmen  -   18.06.2016

Hem ağlatan hem güldüren dünyalar güzeli bir kitap.Gerek hikayenin konusu olsun gerekse anlatımı olsun harika.Jojo Moyes sevdiğim ve okuduğum bir yazardır ama açık ara en sevdiğim kitabı bu olmuştur.

B
Berfin Kılıçkap  -   22.06.2016

senden önce ben' i okudum güldürmesi yanı sıra çok duygusal bi kitaptı. en yakın zamanda da bunu almak istiyorum

S
Sıla Yeşilyurt  -   28.07.2016