• Senin Kitabın% 29indirim
    Senin Kitabın
    Senin Kitabın

Senin Kitabın

  • 27,50 TL19,52 TL

    hopi kampanyası
    0,98 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“Sensin. Elbette sensin. Her zaman sensin.”


Senin Kitabın, duyguları saplantıya dönüşmüş sapıktan kaçmaya çalışan bir kadının yaşadığı psikolojik gerilimin hikâyesidir. Clarissa, kendisiyle aynı üniversitede görevli Rafe’in sonu gelmeyen tacizleri karşısında giderek daha fazla korkmaya başlar. Adam onu rahat bırakmaz, reddedilmeyi umursamaz. Her zaman orada, Clarissa’nın yakınında bir yerdedir.


Bir dava jürisine seçilen Clarissa rahat bir nefes alır. Mahkeme salonu güvenilir bir sığınaktır, Rafe’in olmayacağı bir yerdir. Ama katıldığı dava konusunun kaçırma ve taciz olduğu anlaşılınca, Clarissa kendisiyle tanık sandalyesindeki genç kadın arasında paralellik kurmaya başlar.
Çocukluğundaki bir olayda polisi kendisine inandıramadığı için bu sefer Rafe’in tacizini kanıtlaması gerektiğini düşünür: Clarissa, bir yandan adamın yaptıklarını günlüğüne kaydederken, öte yandan da kanıt toplamaya başlar. İşte o zaman, Rafe’in çevrelerinde ördüğü ürkütücü masalın gizini çözer – ve o masal için Rafe’in tasarladığı “son”un asla hayal edemeyeceği kadar korkunç olduğunu görür.


“Sen beni arzuluyorsun. Sen beni seviyorsun. Senin bana ihtiyacın var. Sen benim ölümüm olacaksın.”


Yorum Sayısı: 1

"Senin Kitabın" bir kadının yaşadığı psikolojik gerilimin hikâyesi. Ana karakter olan Clarissa duyguları yavaş yavaş saplantıya dönüşen, kendisiyle aynı üniversitede görevli Rafe’in sonu gelmeyen tacizleri karşısında giderek daha fazla korkmaya başlıyor. Adam reddedilmeyi asla kabul etmeyen biri. Aslında ülkemizde hemen her bayanın bir şekilde tanışmak zorunda kaldığı bir tipleme var kitapta. Sanırım bu yüzden okurken kahramanın sorununu kendi sorununuz gibi üstlenip bir an önce...devamını oku

M
Mehtap Kavrazlı  -   08.04.2016