Senin Yerinde Olsaydım
% 31indirim

Senin Yerinde Olsaydım

Kayıp Günlükler Serisi 1
  • 20,00 TL13,80 TL

    hopi kampanyası
    0,69 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bu sayfalar bir kadının yasaklı dünyasına açılan gizemli bir kapı. Kapının ardında ise sıradan birinin asla hayal edemeyeceği bir dünya saklı; acının zevkle, korkunun aşkla karıştığı bir dünya. Tutkunun önüne ne gelirse yakıp küle çevirdiği o ilkel ateşin ve aşkın en saf hali gizli bu satırlarda. Ne duyarsan duy ya da ne görürsen gör devam edebilecek, bana hazzın ve acının en büyüklerini yaşatan gizemli adamın kim olduğunu çözebilecek kadar cesur musun? Benim yerimde olsaydın, cevabın ne olurdu?


Sıradan bir lise öğretmeni olab Sara McMillan'ın cevabı evetti. Ta ki bir rastlantı sonucu okuduğu o günlükteki kayıp kadını bulmaya çalışırken, git gide hiç tanımadığı o kadına benzediğini onun hayatını yaşamaya başladığını fark edene kadar. Rebecca'yı içine çekip yutan parlak ışıklarla dolu sanat dünyası Sara'ya, boyun eğecek miydi? Yoksa onun da sonu bu ateşli gizemli ama bir o kadar da tehlikeli adamın kollarında mı gelecekti?


Kimdi bu adam? Peki, ya ben kimdim? Korku, nasıl böyle baştan çıkarıcı olabilirdi?


Öğrenmeye hazır mısın?


Yorum Sayısı: 1

Kitap dark-romance türünde alışkın olduğumuz bir konu olan 'zengin, otoriter ve sert erkek ile sıradan, normal ama güzel kız'ın ilişkisini konu alıyor. Ana karakterimiz Sara bir lise öğretmeni ve tüm hayatı tesadüfen eline geçen bir günlüğü okuması ile değişiyor. Okuduğu aşk, acı, tutku ve gizem dolu satırların sahibi olan Rebecca için endişelenirken, bir anda kendini onun hayatını yaşarken buluyor. Günlükteki gizemli adamın kim olduğunu ve Rebecca'nın başına neler geldiğini henüz bilmezken,...devamını oku

İ
İrem @Mybookheaven  -   16.03.2016